Czy mogę kupić kartę graficzną od Amazona?
#1

Biorąc pod uwagę, że ceny gpu są obecnie bardzo wysokie w SG, czy byłoby lepiej kupić od Amazona na MSRP? (JEŻELI są dostępne zapasy)   Czy wystąpiłby jakikolwiek poważny problem?
Reply
#2

śmiało. wszelkie problemy, których będziesz żałować
Reply
#3

Problemy takie jak?
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Problemy takie jak? Nie można uzyskać dyplomu po 4 latach
Reply
#5

Dwragone napisał: Biorąc pod uwagę, że ceny gpu są obecnie bardzo wysokie w SG, czy byłoby lepiej kupić od Amazona na MSRP? (JEŻELI są dostępne zapasy) Czy wystąpiłby jakikolwiek poważny problem? Bez względu na to, co ktoś ci mówi Karty graficzne są teraz jak złoto Odległość zwiększa czas realizacji Więc jeśli lokalne nie ma akcji Za granicą również nie ma zapasów 1 miesiąc dla jakichkolwiek problemów
Reply
#6

yusoffb01 napisał: Nie można uzyskać dyplomu po 4 latach Lol się nie poddawaj, są ludzie, którzy ukończyli uniwersytet w USA na 5-6 lat. Plus sinkie męskie obywatelki są powstrzymywane przez dwa lata przez NS, więc jesteś mniej więcej na równej stopie.
Reply
#7

Uzyskaj karty EVGA od Amazon jest wystarczająco bezpieczny. Bezpośrednie RMA na Tajwan za pośrednictwem poczty. Po otrzymaniu karty otrzymają kurierską kartę zastępczą
Reply
#8

wwenze napisał: Lol się nie poddawaj, są ludzie, którzy ukończyli uniwersytet w USA na 5-6 lat. Plus sinkie męskie obywatelki są powstrzymywane przez dwa lata przez NS, więc jesteś mniej więcej na równej stopie. To dlatego dla singapurskiego mężczyzny, każdego roku (a nawet miesiąca) się liczą. Late to market oznacza późną konkurencję.
Reply
#9

wwenze napisał: Lol się nie poddawaj, są ludzie, którzy ukończyli uniwersytet w USA na 5-6 lat. Plus sinkie męskie obywatelki są powstrzymywane przez dwa lata przez NS, więc jesteś mniej więcej na równej stopie. Ot: Lol, te, które kończą 5-6 lat, bo kończą inne okazje, boh lui płacą, idź do pracy na kontrakcie, aby zarobić ... Nie powtarzaj semestru po nieudanym semestrze .....
Reply
#10

W rzeczywistości miałem całkiem inne (pozytywne) zakupy na Amazon w zakresie gwarancji. Wiem, że słowo "gwarancja" zostanie rzucone o całkiem sporo tutaj i muszę podkreślić, że MOJE doświadczenie może nie być normą i
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)