Pomoc potrzebna! Budowa komputera
#1

Witam, czy ktoś może mi pomóc zalecić komputer do gier z budżetem około 600-700 USD? To może przynajmniej uruchomić obecne gry.
Reply
#2

G4560 z h110m, gtx1050, f3 tecware, 256 gb ssd lub 1 tb hdd, 8 gb pamięci RAM, fsp 450 w
Reply
#3

MianBaoFren napisał: G4560 z h110m, gtx1050, f3 tecware, 256 gb ssd lub 1 tb hdd, 8 gb pamięci RAM, fsp 450 w 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz?
Reply
#4

ivandrago166 napisał: 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz? Nigdy nie powiedziałeś nam, co już masz.
Reply
#5

ivandrago166 napisał: 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz? Przejdź do pobrania cenników. Wtedy możesz łatwo zrobić matematykę.
Reply
#6

ivandrago166 napisał: 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz? 1) Intel G4560 H110M-A M.2 D4 (192 USD) Zotac GTX 1050 2GB (189 USD)
Reply
#7

ivandrago166 napisał: 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz? 1. PRZYPADEK: Tecware F3 49 USD Procesor MOBO: Asus H110M-A M.2 Pentium G4560 193 USD RAM: Kingston Valueram DDR4 2133 MHz 8 GB 85 USD Zasilacz: FSP Hexa 450 W 59 USD Dysk SSD: WD Green 240 GB 129 USD GPU: Zotac GTX 1050 2GB Mini 178 USD z Lazada System operacyjny: Windows 10 Home (<$ 20 via carousell) RAZEM: 713 USD przed rabatem w sklepie Ceny podane w temacie na PC (poziom @SLS 4) lub w inny sposób określony. 2. W jakim przypadku? 3. Ile lat ma twoje psu?
Reply
#8

ivandrago166 napisał: ok, to jest moja obecna specyfikacja komputera: System operacyjny: Okno vista Pamięć RAM: 4,00 GB dwukanałowego DDR2 Karta graficzna: ATI Radeon HD 4800 Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q9550 PSU: 750W moc termiczna toughpower MOBO: MSI MS-7512 Przechowywanie: 465 GB Seagate Sprawa: SilverStone Czy powinienem otrzymać nowy komputer PC lub po prostu zaktualizować niektóre specyfikacje? Gdybym był tobą, zaoszczędziłbym więcej pieniędzy (około 1 000 $ budżetu) i dostałbym nowe urządzenie z 1060 3GB. Ponieważ Twoja pamięć RAM, procesor graficzny, procesor, Mobo jest już od dawna. Czy twój komputer jest fabrycznie zbudowany? Wydaje się, że wszystkie części pochodzą z epoki 2008 roku. Zasugeruj, jeśli zdobędziesz nowe urządzenie, nie korzystaj już z tego zasilacza.
Reply
#9

ivandrago166 napisał: 1) z grubsza ile to wszystko? i gdzie mogę zdobyć te przedmioty? 2) mam własny przypadek, czy mogę go użyć zamiast kupować nowy? 3) dla zasilacza, obecnie mój ma moc 750 tw. nadal możesz używać lub nadal potrzebujesz kupić ten, który polecasz? W jakim przypadku korzystasz? Jeśli planujesz ponowne wykorzystanie części z aktualnej platformy, daj nam znać, jakie są specyfikacje Twojego obecnego sprzętu? Ile lat ma twój zasilacz? Psu wygląda dobrze, jeśli zamierzasz zbudować budżet.
Reply
#10

Cześć ivandrago166, musisz sprawdzić, czy twoja obudowa może zainstalować płytę główną MATX, ponieważ moja sugerowana kompilacja używa tego. Uwaga wszystkie ceny od Tradepac. Pakiet CPU i MB: i5-7400 i Asrock H110-HDS @ 307 USD Pamięć RAM: Kingston ValueRAM DDR4 2133 MHz 8 GB @ 84 USD GPU: ZOTAC GTX1060 3 GB przy 292 USD Całkowity koszt budowy (bez OS): 683 USD Wykorzystaj obudowę, zasilacz i dysk twardy. Wypatruj kuponów lub sprzedaży w Lazada lub Qoo10, które mogą być wykorzystane do skompensowania kosztów Twojego GPU. Lazada ma sprzedaż od 6 do 8 czerwca. W celu przyszłej aktualizacji dodaj dysk SSD do swojego systemu operacyjnego i gier. Spowoduje to szybsze uruchomienie komputera, poprawi odpowiedź systemu i skróci czas ładowania gry.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)