Wsparcie! Potrzebujesz porady z zasilaczem sieciowym (zwanym także wtyczką sieciową
#1

przepraszam, noob sieci tu. Obecnie korzystam z pojedynczego planu światłowodowego o przepustowości 1 Gb / s. Router i ONT znajdują się w moim salonie. Teraz mam w swoim pokoju telewizor xiaomi (ard 8 ~ 10 metrów i 2 solidne ściany z dala od routera), a wifi jest bardzo słabe (nawet jeśli używam pasma 5 GHz), pozostań w tyle, a czasami nawet nie potrafię się połączyć. Zamierzamy uzyskać wtyczkę, ale jest mylony z wszystkimi terminami pomiaru prędkości na pudełkach tych wtyczek (tj. 300 Mb / s, N300, AV200, AV1200 itd.)   Czy możecie polecić który model lub markę homeplug, której używasz, lub polecisz, aby zmaksymalizować mój plan 1Gbps, najlepiej z opcjami sieci Ethernet i Wi-Fi, bo potrzebuję również wifi w moim pokoju.   Doceń wszelką pomoc. Z góry dziękuję.
Reply
#2

Pomaga w dzieleniu się z nami budżetem Zasadniczo wszystkie liczby 300 200 itd. To możliwe osiągnięcie prędkości w teorii. Rzeczywistość jest mniejsza z powodu różnych czynników (przewody, odległość itp.) Jeśli korzystasz wyłącznie z telewizora Xiaomi, nie musisz w pełni korzystać z 1 Gb / s
Reply
#3

mopiko_boy napisał: przepraszam, noob sieci tu. Obecnie korzystam z pojedynczego planu światłowodowego o przepustowości 1 Gb / s. Router i ONT znajdują się w moim salonie. Teraz mam w swoim pokoju telewizor xiaomi (ard 8 ~ 10 metrów i 2 solidne ściany z dala od routera), a wifi jest bardzo słabe (nawet jeśli używam pasma 5 GHz), pozostań w tyle, a czasami nie potrafię się połączyć. Zamierzamy uzyskać wtyczkę, ale jest mylona z wszystkimi terminami pomiaru prędkości na pudełkach tych wtyczek (tj. 300 Mb / s, N300, AV200, AV1200 itd.) Czy możecie polecić który model lub markę homeplug, której używasz, lub polecisz, aby zmaksymalizować mój plan 1Gbps, najlepiej z opcjami sieci Ethernet i Wi-Fi, bo potrzebuję również wifi w moim pokoju. Doceń wszelką pomoc. Z góry dziękuję. żadne domowe wtyczki nie będą w stanie zmaksymalizować twojego planu 1Gbps. w rzeczywistości wtyczki domowe mogą być używane tylko w ostateczności, zważywszy na fakt, że ich wydajność zależy od wieku kabli zasilających, a także od liczby użytkowników domowych w swoim bloku, która jest zapewniana, jeśli pozostajesz w budynek (hdb, mieszkanie itp.). zdecydowanie sugerowałbym, aby zaglądać do urządzeń takich jak punkty dostępowe, ponieważ w ten sposób jest to najbardziej niezawodny i najbardziej gwarantowany sposób wykorzystania 1 Gbps do maksymalnego dopuszczalnego poziomu.
Reply
#4

Ułóż pasmo lepiej. Szybki i niezawodny Homeplug nie jest niezawodny, ponieważ używa technologii powerline
Reply
#5

Wygląda to jak szukane rozwiązanie: Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Oglądaj youtube tutaj: https:
Reply
#6

Moje domowe okablowanie zostało zrobione 4 lata temu. Kłopotliwe jest ponowne układanie kanałów, ponieważ przechodzą one przez fałszywe sufity, dlatego wybieram wtyczkę. Budżet poniżej 200 USD Jestem w porządku. Czy netgear to dobra marka? Wygląda dobrze i pasuje do tego, czego potrzebuję. Muszę jednak sprawdzić cenę ...
Reply
#7

Nie jest zbyt popularny. Jeśli nie, możesz sprawdzić wątek sinoeji.
Reply
#8

Nie sądzę, że sg ma netgear powerline
Reply
#9

Tak. Nie mogę znaleźć wtyczek przeciwpancernych netgear w dzisiejszym wyzwaniu amx hub. Widziałem dużo tplink, aztech. Wszelkie zalecenia?
Reply
#10

Chcesz najlepszej prędkości, poproś wykonawcę o skonfigurowanie dodatkowego punktu sieci LAN w Twoim pokoju. Koszt powinien wynosić około 200 $ plus, jeśli masz fałszywy sufit daj im znać. Punkt LAN na pewno wytraci homeplug pod względem prędkości. http://www.income.com.sg/value-added.../home-services
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)