Potrzebujesz porady na temat Chromecasta
#1

Nie oglądam telewizji, ale mam ją w domu. Potrzebuję czegoś do pokazania programów internetowych (Netflix) w tym telewizorze dla mojego dziecka. Telewizor nie ma (i nigdy nie będzie) aplikacji Netflix, ponieważ jest to stary model.   Muszę więc korzystać z Chromecasta i przesyłać z telefonu z Androidem. Ale widzę na Qoo10 istnieją inne opcje, takie jak Anycast i Ezcast. Próbuje teraz zdecydować między nimi.   Rozumiem, że z Chromecastem mogę przesyłać strumieniowo z internetu bezpośrednio do telewizora, więc telefon (i bateria) nie będą używane. W przypadku innych opcji wygląda na to, że przesyłanie strumieniowe odbywa się z telefonu z Androidem, co oznacza wyczerpanie baterii. Czy to jest poprawne?   W tej chwili rozważam Chromecasta, a konkretnie Chromecasta 2, który kosztuje około 50 USD od Qoo10. Czy to jest rozsądne?   Każda rada jest doceniana. Dzięki.
Reply
#2

Osobiście preferują tanie skrzynki Android w tym celu. Większość z nich ma pilota, który preferuję. Pomyśl o tym, jako o "konwerterze", aby zmienić swój nie-inteligentny telewizor na inteligentny. Ponadto, ponieważ telewizja analogowa przestanie być emitowana w 2018 roku, tego typu skrzynki mają aplikacje do odbioru lokalnych treści cyfrowych. Mówiąc szczerze, każde urządzenie z Androidem, które używa co najmniej amloga s905, będzie działało, gdy ten SOC obsługuje odtwarzanie 4k. Coś jak link zrobi - https:
Reply
#3

-Synchronicity- napisał: Osobiście preferują tanie skrzynki Android w tym celu. Większość z nich ma pilota, który preferuję. Mówiąc szczerze, każde urządzenie z Androidem, które używa co najmniej amloga s905, będzie działało, gdy ten SOC obsługuje odtwarzanie 4k Jak działa Android TV? Czy mogę uzyskać na nim usługę Netflix?
Reply
#4

Zauważ, że Android TV nie poświadcza, że Netflix nie będzie grał w FHD, najwięcej to 720p.
Reply
#5

tigerwoods napisał: Zauważ, że Android TV nie poświadcza, że Netflix nie będzie grał w FHD, najwięcej to 720p. Prawdziwe. Tylko 2 Android box na rynku oficjalnie obsługuje Netflix FHD 1. Xiaomi mibox 2. Tarcza Nvidii
Reply
#6

Shahmatt napisał: Jak działa Android TV? Czy mogę uzyskać na nim usługę Netflix? Działa jak wersja Androida na tablety, więc tak, możesz pobrać Netflix.
Reply
#7

Shahmatt napisał: Jak działa Android TV? Czy mogę uzyskać na nim usługę Netflix? Możesz kupić tanie pudełko telewizyjne, takie jak moje, działa świetnie.
Reply
#8

-Synchronicity- napisał: Prawdziwe. Tylko 2 Android box na rynku oficjalnie obsługuje Netflix FHD 1. Xiaomi mibox 2. Tarcza Nvidii A co z Mi Box 3C. Wydaje się mieć tę samą cenę co Chromecast 2.
Reply
#9

-Synchronicity- napisał: Nie wszystkie Xiaomi Mibox obsługują Netflix FHD. Obsługuje go tylko wersja międzynarodowa (opakowanie ma kolor pomarańczowy). Te pola NIE są tanie -https: //www.lazada.sg/original-xiaom-global-version-mi-tv-box-3-smart-4k-ultra-hd-movie-wifi-google-cast-netflix- odtwarzacz multimedialny-zestaw-top-box-57742259.html Lepiej zaopatrzyć się w Chromecasta w tej cenie lub w tańsze skrzynki Android. Wszelkie zalecenia dotyczące tanich skrzynek z Androidem?
Reply
#10

Tak jak powiedziałem w mojej początkowej odpowiedzi, zrobi to dowolne urządzenie z Androidem z co najmniej amlograficznym S905 SOC lub jego odpowiednikiem. Tigerwoods polecił już dla ciebie. Podałem również przykład w mojej pierwszej odpowiedzi. Jest naprawdę zbyt wiele pudeł, więc nie da się naprawdę polecić. Tak długo, jak zobaczysz, że <amlogic S905 może już kupić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)