Przełącz sieć, aby polecić.
#1

Jakieś zalecenia dotyczące konkretnej marki lub modelu przełącznika sieciowego, które powinienem uzyskać? Planujesz uzyskać przełącznik 8-portowy, głównie do połączenia z 2 komputerami, 2 androidami i 4 kamerami IP.   Czy mam rację, że powinienem spojrzeć na przełącznik gigabitowy, ponieważ jest to obecnie najszybszy? Obecnie używam routera D-Link DIR-890L, który chce rozszerzyć więcej portów na połączenia.   Jakieś rekomendacje? Mam nadzieję, że otrzymam coś, co jest mniejsze niż 180 $.
Reply
#2

spec07 napisał: Jakieś zalecenia dotyczące konkretnej marki lub modelu przełącznika sieciowego, które powinienem uzyskać? Planujesz uzyskać przełącznik 8-portowy, głównie do połączenia z 2 komputerami, 2 androidami i 4 kamerami IP. Czy mam rację, że powinienem spojrzeć na przełącznik gigabitowy, ponieważ jest to obecnie najszybszy? Obecnie używam routera D-Link DIR-890L, który chce rozszerzyć więcej portów na połączenia. Jakieś rekomendacje? Mam nadzieję, że otrzymam coś, co jest mniejsze niż 180 $. Przełączniki sieciowe między markami tak naprawdę nie różnią się, ponieważ jest to bardzo prosty sprzęt. Po prostu przejdź na przełącznik gigabitowy, aby w przyszłości to potwierdzić. Wybór byłby w dużej mierze, jeśli masz preferencje marki i jej projekt.
Reply
#3

Dziękuję Ci. Patrzę na Linksys lub D-link. Wolałbym D-link, ponieważ mój router również jest z D-link. Nie jestem pewien, czy to robi różnicę. Przeglądałem między DGS-108 (S 42 $) a DGS-1008P (109 USD) z D-Link. Przełącznik gigabitowy DGS-1008P ma 4 porty PoE. Nie wiesz, co robi ten port PoE i czy naprawdę tego potrzebuję? Każdy pomysł, do czego służą głównie te porty PoE? Czy istnieje potrzeba użytkowników domowych?
Reply
#4

Nie musisz używać tej samej marki, co router. PoE oznacza Power over Ethernet. Zasadniczo oznacza to, że ten sam kabel sieciowy zasila również urządzenia zgodne z PoE (tj. Zasilanie urządzenia pochodzi z przełącznika, przez kabel sieciowy, bez potrzeby stosowania zasilacza). Zwykle używane do zasilania urządzeń takich jak punkty dostępowe, aparaty fotograficzne lub telefony. Jeśli nie korzystasz z urządzeń PoE, nie potrzebujesz przełącznika PoE.
Reply
#5

Dla większości ludzi poe nie jest potrzebna. Przełącznik portu 4-5 kosztuje około 20-40 USD. Możesz zajrzeć do broszur sitex, aby sprawdzić, co jest dostępne i jakie są ceny.
Reply
#6

Dzięki za informację. Ogranicz się do następujących: 1. LINKSYS SE4008 WRT 8-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH - nie wydaje się, aby znaleźć sprzedawcę w Singapurze sprzedającego ten produkt. - 8 portów Gigabit Ethernet - Jakość usługi (QoS) - Auto-Sensing Ports maksymalizują przepływ danych równy 10
Reply
#7

Imo nie wydaje mi się, żeby było inaczej. Po prostu przejdź do najtańszego i ma gigabitowe porty Ethernet.
Reply
#8

Lub sprawdź okres gwarancji.
Reply
#9

spec07 napisał: Dzięki za informację. Ogranicz się do następujących: 1. LINKSYS SE4008 WRT 8-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH - nie wydaje się, aby znaleźć sprzedawcę w Singapurze sprzedającego ten produkt. - 8 portów Gigabit Ethernet - Jakość usługi (QoS) - Auto-Sensing Ports maksymalizują przepływ danych równy 10
Reply
#10

Czy można połączyć w następujący sposób? ONT - "switch -" tv box, ps3, router z routera podłączyć pc itp
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)