Cooler Advice
#1

Tak niedawno mój H100i v2 zakupiony od Amazona zmarł po zaledwie roku. Rozważam albo rmę i dalej używam, albo sprzedam rmę i otrzymam chłodnicę powietrzną. Jeśli pójdę z opcją 2, jaki chłodzący powinienem dostać? Wygląd i wykonanie są dla mnie równie ważne, więc rozważałem cryorig H7 Lumi lub C1 Dunno, czy powinienem poczekać na wydania miedziane, czy nie.   Odstęp między ramami powinien być w porządku dla większości, ale dla wyższej klasy chłodnic powietrza, takich jak cryorig R1, zbyt wysokich jak na bardziej eleganckie przypadki, takie jak elita s340, kiedy chcę zmienić sprawę tak, aby była nieco siana.
Reply
#2

H7 Quad Lumi opuszcza ręce
Reply
#3

Noctua nh-d14 pasuje. Wygląda jak bzdura jak na wszystkie lodówki noctua lol. Postaraj się uzyskać cryorig h5 (widzę go w 68 w lazada). W przeciwnym razie uzyskaj regularne h7. Uważam, że quad lumi nie jest warty 30 $ premii, chyba że potrzebujesz RGB.
Reply
#4

Ya ... R1 wymaga wielkiej walizki, używam Tecware'a, mimo to, kocham R1, kupiłem za 97 dolców, też nie mogę narzekać na cenę.
Reply
#5

hijack abit bo ja też mam podobne pytanie. aktualnie używającego amdowego wentylatora dla mojego R5 1600 Oced. gra na non A
Reply
#6

Idź duży albo zostań w domu. Kraken X52. Lub po prostu bądź na magazynie. Mam ten sam dylemat. Portfel wstrzymuje mnie, więc zostań na magazynie.
Reply
#7

Noctua D15, którego używam. Najlepsza chłodnica powietrza. Cichy i chłodzi nawet lepiej niż aio coolera
Reply
#8

singupingu napisał: H7 Quad Lumi opuszcza ręce Tak, lubię też rgb. Wygląda na kochanie -Synchronicity- napisał: Noctua nh-d14 pasuje. Wygląda jak bzdura jak na wszystkie lodówki noctua lol. Postaraj się uzyskać cryorig h5 (widzę go w 68 w lazada). W przeciwnym razie uzyskaj regularne h7. Uważam, że quad lumi nie jest warty 30 $ premii, chyba że potrzebujesz RGB. Myślę, że H5 nie jest zły, ale nie mam nic przeciwko dostaniu nh d14, jeśli tylko uda mi się go znaleźć. Ktoś może sic dla nh d14? blurfish29 napisał: Ya ... R1 wymaga wielkiej walizki, używam Tecware'a, mimo to, kocham R1, kupiłem za 97 dolców, też nie mogę narzekać na cenę. Podoba mi się również projekt R1, tylko że wysokość nie jest zabawna
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)