Zbuduj mi komputer. Budżet około 700 do 900
#1

Cześć bros   Potrzebujesz pomocy w budowaniu platformy do gier. Wystarczy procesor. Nie wymagam monitora.   Nie miałby nic przeciwko kupowaniu złożonego procesora.   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Nadchodzi AMD Ryzen. Na pewno chcesz teraz zbudować? Jeśli nie lubisz amd i wolisz Intel, wciąż mogę ci podać wycenę tego, co możesz dostać.
Reply
#3

singupingu napisał: Nadchodzi AMD Ryzen. Na pewno chcesz teraz zbudować? Jeśli nie lubisz amd i wolisz Intel, wciąż mogę ci podać wycenę tego, co możesz dostać. czy warto czekać? >. <moi przyjaciele powiedzieli mi, że powinienem spróbować Nintendo Switch zamiast o wiele mniej uzależniającego hehe ..
Reply
#4

Nie mam nic przeciwko budowaniu teraz. Można dokonać porównania do. Z góry dziękuję
Reply
#5

rvyne7 napisał: czy warto czekać? >. <moi przyjaciele powiedzieli mi, że powinienem spróbować Nintendo Switch zamiast o wiele mniej uzależniającego hehe .. Kto wie, dopóki prawdziwa umowa nie zostanie zawarta, a wskaźnik porównawczy zostanie wyświetlony? Powiedziałby, że PC jest lepszy, ponieważ ilość rzeczy, którymi możesz pracować z komputerem, jest znacznie większa, gdy Switch jest wyłącznie rozrywką.
Reply
#6

singupingu napisał: Kto wie, dopóki prawdziwa umowa nie zostanie zawarta, a wskaźnik porównawczy zostanie wyświetlony? Powiedziałby, że PC jest lepszy, ponieważ ilość rzeczy, którymi możesz pracować z komputerem, jest znacznie większa, gdy Switch jest wyłącznie rozrywką. Właśnie dlatego wciąż zastanawiam się nad budowaniem mini-itxu, który nie przekonuje konsoli
Reply
#7

Podczas czekania na program informacyjny można również poczekać na Ryzena, zobacz amd to prawdziwa okazja lub wielka armatnia wróżka. Skoro jesteś tak zainwestowany w Steam, zdobądź mini itx jest rzeczywiście lepszy. Za każdym razem, gdy chcesz korzystać z konsoli, możesz podłączyć ją do komputera i skonfigurować tak, aby również była używana. To komputer i konsola w tym samym czasie. Win-win, ponieważ twój budżet jest tak gruby (2k lul), możesz zbudować i5 z gtx 1070 lub gtx 1080, jeśli wybierasz się na 4k. Sprawa taka jak Silverstone FTZ01 i Fractal Node 202 sprawi, że poczujesz się tak samo jak w hahaha
Reply
#8

singupingu napisał: Podczas czekania na program informacyjny można również poczekać na Ryzena, zobacz amd to prawdziwa okazja lub wielka armatnia wróżka. Skoro jesteś tak zainwestowany w Steam, zdobądź mini itx jest rzeczywiście lepszy. Za każdym razem, gdy chcesz korzystać z konsoli, możesz podłączyć ją do komputera i skonfigurować tak, aby również była używana. To komputer i konsola w tym samym czasie. Win-win, ponieważ twój budżet jest tak gruby (2k lul), możesz zbudować i5 z gtx 1070 lub gtx 1080, jeśli wybierasz się na 4k. Przypadek taki jak Silverstone FTZ01 i Fractal Node 202 sprawi, że poczujesz się tak samo jak w hahaha i myślałem, że 2k jest dla słabych graczy, tylko mój kolega ostatni raz zainwestował ponad 3k i mówi za mało haha .. szczerze mówiąc, którzy nie chcą oszczędzać, ale normalnie inwestuję w dobre specyfikacje, więc to trwa przez chwilę bez ulepszania zbyt wiele specjalnie na mobo, psu i procesor, jeśli będę tak samo tańszy, to zdecydowanie bym tego chciał. Większość standardowych gier uruchamianych teraz jest specjalnie dla HD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)