[Pomoc] Pomóż mi złożyć moje Ryzen pls?
#1

Mój zbudowany:   Procesor Mobo: Gigabyte B350-Gaming 3 R7- 1700 (670 USD) PRZYPADEK: Tecware Alpha (75 USD) RAM: G Umiejętność Ripjaws V 2400MHZ 16 GB X 2 (374 USD) Dysk SSD: Samsung Evo 960 M.2 250 GB SSD (209 USD) PSU: Seasonic 650w Gold (169 USD) Grafika: Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 3GB (363 USD) Chłodnica: Cryorig H7 (65 USD) Kupon Qoo10 - 200 USD System operacyjny: Windows 10 Home (<$ 20 via carousell)
Reply
#2

Sprawdź pm
Reply
#3

Osobiście nie byłoby mi wygodnie montować mojego mobo bezpośrednio na szczycie torby esd .....
Reply
#4

Ark Law napisał: Osobiście nie byłoby mi wygodnie montować mojego mobo bezpośrednio na szczycie torby esd ..... rrrrrrrrrr
Reply
#5

Ark Law napisał: Osobiście nie byłoby mi wygodnie montować mojego mobo bezpośrednio na szczycie torby esd ..... Huh?
Reply
#6

Ark Law napisał: Osobiście nie byłoby mi wygodnie montować mojego mobo bezpośrednio na szczycie torby esd ..... A może wolisz to zrobić na ciele Zhabora?
Reply
#7

Złożyłem go na podłodze lol. Nie możesz tego zrobić na torbie esd?
Reply
#8

MoneyFace = p napisał: A może wolisz to zrobić na ciele Zhabora? lol .... stał się bardziej statyczny jak ten lol
Reply
#9

miał na myśli, że plastik może mieć ładunek elektrostatyczny. nie jestem pewien, czy antystatyczny worek oznacza wnętrze, czy wewnątrz i na zewnątrz antystatyczny.
Reply
#10

Ciekawostki: torba antystatyczna nie zawiera ładunku statycznego
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)