Tylne oprogramowanie układowe
#1

Po moim uaktualnieniu oprogramowania do Padavana na moim asusie n56u, filmy odtwarzane z mojego DNS 343 były niespokojne, jednak szybkość przesyłania kopii pliku z nas do okien jest normalna.   Kiedy kieruję połączenie NAS z komputerem, działa to doskonale, więc myślę, że jest to kwestia firmy. Moje inne QNAP nas działa doskonale i jak dotąd firma działa sprawnie, z wyjątkiem tego problemu, dlatego nie chcę wrócić.   Próbowałem przypisać nowy adres IP do DNS343, ale nie wydaje się również, aby rozwiązać problem.   Czy ktoś może mi doradzić, czy istnieje sposób, aby rozwiązać ten problem lub jeśli nie ma żadnych ustawień, których nie robię w oprogramowaniu padavan?    Wielkie dzięki.
Reply
#2

DevilRay napisał: Po moim uaktualnieniu oprogramowania do Padavana na moim asusie n56u, filmy odtwarzane z mojego DNS 343 były niespokojne, jednak szybkość przesyłania kopii pliku z nas do okien jest normalna. Kiedy kieruję połączenie NAS z komputerem, działa to doskonale, więc myślę, że jest to kwestia firmy. Moje inne QNAP nas działa doskonale i jak dotąd firma działa sprawnie, z wyjątkiem tego problemu, dlatego nie chcę wrócić. Próbowałem przypisać nowy adres IP do DNS343, ale nie wydaje się również, aby rozwiązać problem. Czy ktoś może mi doradzić, czy istnieje sposób, aby rozwiązać ten problem lub jeśli nie ma żadnych ustawień, których nie robię w oprogramowaniu padavan? Wielkie dzięki. spróbuj wyłączyć QoS? Ustawienia Jumbo? Nie mam żadnych problemów z padavan fw.
Reply
#3

Gribber napisał: spróbuj wyłączyć QoS? Ustawienia Jumbo? Nie mam żadnych problemów z padavan fw. Tak, myślę, że to mogą być moje ustawienia, ponieważ jestem noobem w tym. Więc wyłączenie QOS i Jumbo Frames może pomóc? Czy wyłączam ramki Jumbo, czy należy je podkręcać wyżej lub niżej? Byłoby wspaniale, gdybyś mógł udostępnić swoje ustawienia jumbo. Pozwól, że wypróbuję twoje sugestie dziś wieczorem i wrócę. Dzięki za pomoc.
Reply
#4

DevilRay napisał: Tak, myślę, że to mogą być moje ustawienia, ponieważ jestem noobem w tym. Więc wyłączenie QOS i Jumbo Frames może pomóc? Czy wyłączam ramki Jumbo, czy należy je podkręcać wyżej lub niżej? Byłoby wspaniale, gdybyś mógł udostępnić swoje ustawienia jumbo. Pozwól, że wypróbuję twoje sugestie dziś wieczorem i wrócę. Dzięki za pomoc. Próbowałem sugestii, ale nie mogę jej rozwiązać. Ustawienia QOS wydawały się domyślnie wyłączone i nie ma opcji do włączenia
Reply
#5

DevilRay napisał: Próbowałem sugestii, ale nie mogę jej rozwiązać. Ustawienia QOS wydawały się domyślnie wyłączone i nie ma opcji do włączenia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)