Potrzebujesz porady na temat 1K Budget Rig dla Light Gaming
#1

Cześć wszystkim,   Moja platforma postanowiła nie pracować przez weekend i zamiast rozwiązywać problemy, myślę o odbudowie komputera, ponieważ i tak nadszedł czas.   Moje użycie jest bardzo lekkie: głównie DOTA2 i oglądanie filmów.   Przy budżecie 1K (bez urządzeń peryferyjnych) zastanawiałem się, co mogę zyskać.
Reply
#2

Czy potrzebujesz wifi? Cokolwiek chcesz ponownie wykorzystać ze swojego starego sprzętu? Jak obudowa, wentylatory, dysk twardy, napęd optyczny?
Reply
#3

singupingu napisał: Czy potrzebujesz wifi? Cokolwiek chcesz ponownie wykorzystać ze swojego starego sprzętu? Jak obudowa, wentylatory, dysk twardy, napęd optyczny? Cześć singupingu, Dzięki za szybką odpowiedź. Nie ma potrzeby korzystania z Wi-Fi na MB. Ponownie wykorzystam 1 x HDD dla filmów i 1 x SSD dla OS. Ale chciałbym dodać kolejny dysk twardy o pojemności 1 TB. Chciałbym też kupić i naprawić to wszystko w SLS, ponieważ nie jestem dobry jak te technologiczne rzeczy.
Reply
#4

PRZYPADEK: Tecware F3 49 USD Procesor MOBO: Asus H110M-A
Reply
#5

singupingu napisał: PRZYPADEK: Tecware F3 49 USD Procesor MOBO: Asus H110M-A
Reply
#6

Google Fortran aka ivan z hwz, ostatnio skorzystałem z jego usług i bardzo go polecam.
Reply
#7

cobster napisał: Dzięki singu czy stać mnie na te zmiany? GPU: Gigabyte GTX1050Ti 4 GB WindForce OC DDR5 265 USD RAM: Kingston HyperX Furry 2400Mhz 2Ch 8GB $ 105 Łącznie 980 USD Jeśli chcesz 1050 ti, śmiało. Prędkość płyty głównej ograniczona do 2133 mhz. Nie ma sensu zdobywanie wyższego barana końcowego. Inną opcją jest Corsair Vengeance LPX, gdzie mają zestaw 2133 MHz, ale nie są warte Imo. [QUOTE = royalmage; 108708880] Google Fortran aka ivan z hwz, ostatnio skorzystałem z jego usługi i bardzo go polecam.
Reply
#8

Cześć, Cobster, Możesz zabrać swoje urządzenie do Nigela na # 02-32 Care & Solution Sim Lim Square, aby rozwiązać problem. Ich usługa rozwiązywania problemów jest bezpłatna, ale możesz zapłacić im symboliczną kwotę w uznaniu.
Reply
#9

[QUOTE = singupingu; 108709036] Jeśli chcesz 1050 ti, idź dalej. Prędkość płyty głównej ograniczona do 2133 mhz. Nie ma sensu zdobywanie wyższego barana końcowego. Inną opcją jest Corsair Vengeance LPX, gdzie mają zestaw 2133 MHz, ale nie są warte Imo. Zrobiłem trochę czytania
Reply
#10

Jeśli tak jest, PRZYPADEK: Tecware F3 49 USD Procesor MOBO: Gigabyte AB350M Gaming-3 AMD R5 1500X 435 USD RAM: Kingston HyperX Furry 2400Mhz 2Ch 8GB $ 105 Zasilacz: FSP Hyper K 80 500W 69 USD SSD: * ponowne użycie * Dysk twardy: WD Blue 1TB 72 USD GPU: Gigabyte GTX 1050 TI 4GB OC 249 USD OS: Windows 10 Home 11 dolarów za pośrednictwem carousell ^ Zgromadzenie: 20 $, jeśli się nie mylę. ^ Kupuj na własne ryzyko. Wszystko w Carousell jest zawsze na własne ryzyko. Sugeruję tylko dlatego, że działa dla mnie. Razem: 1010 USD Ceny pobrane z cennika motywów PC lub w inny sposób określone. Musisz poświęcić Bling AB350 Gaming 3 (uwaga: bez M) dla AB350M Gaming 3 (uwaga: z M), ponieważ wybrana obudowa jest formą mATX. Płyta główna z modelem kończącym się na M oznacza, że jest to format mATX zamiast standardowego ATX.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)