Aztech powerline HL110EW dziwne problemy, pls pomóc ..
#1

Kupiłem ten produkt Aztech Homeplug HL110EW i pakiet parowania HL110E, naprawiłem go w moim routerze linksys n, działa idealnie, aż wróciłem do pracy na moim komputerze, zauważyłem, że moje połączenie internetowe staje się bardzo niestabilne, a czasem zupełnie niezwiązane. nie mogę nawet uzyskać dostęp do mojego routera na moim komputerze jest podłączony za pośrednictwem sieci LAN, a nie za pomocą sieci bezprzewodowej. Próbowałem przetestować kilka rzeczy i wyciągnąłem następujące wnioski   1) Homeplug na, wifi i wifi homeeplug działał bezbłędnie, można surfować i bezprzewodowy internet w dowolnym miejscu w domu. 2) Lan podłączony do komputera staje się prawie bezużyteczny. 3) nie mogę uzyskać dostępu do routera na komputerze, ale mogę uzyskać do niego dostęp na urządzeniu bezprzewodowym i pozostać w trybie online. 3) Po wyłączeniu zasilacza sieciowego wszystko wróci do normy, połączenie LAN znów stanie się stabilne.   To dla mnie bardzo dziwna sytuacja, czy są jakieś specjalne ustawienia, które muszę zrobić? Nie rozumiem, dlaczego wtyczka może w jakiś sposób wpłynąć na moje połączenie LAN z routerem. czy jakikolwiek ekspert ma tutaj jakieś spostrzeżenia lub rozwiązanie tego problemu?   Doceniam każdą udzieloną pomoc ... dziękuję
Reply
#2

Ktoś w ogóle o tym wie?
Reply
#3

Czy zrobiłeś coś z tym problemem? Mam dokładnie ten sam problem. Mam HL110EW i HL110E wszystko działa dobrze, z wyjątkiem przewodowego komputera, który traci połączenie z Internetem. nie mogę tego obejść. Mam router Linksys WAG160 n i jestem skłonny sądzić, że jest to problem z konfiguracją routera Każda pomoc będzie doceniona
Reply
#4

mrblitz napisał: Kupiłem ten produkt Aztech Homeplug HL110EW i pakiet parowania HL110E, naprawiłem go w moim routerze linksys n, działa idealnie, aż wróciłem do pracy na moim komputerze, zauważyłem, że moje połączenie internetowe staje się bardzo niestabilne, a czasem zupełnie niezwiązane. nie mogę nawet uzyskać dostęp do mojego routera na moim komputerze jest podłączony za pośrednictwem sieci LAN, a nie za pomocą sieci bezprzewodowej. Próbowałem przetestować kilka rzeczy i wyciągnąłem następujące wnioski 1) Homeplug na, wifi i wifi homeeplug działał bezbłędnie, można surfować i bezprzewodowy internet w dowolnym miejscu w domu. 2) Lan podłączony do komputera staje się prawie bezużyteczny. 3) nie mogę uzyskać dostępu do routera na komputerze, ale mogę uzyskać do niego dostęp na urządzeniu bezprzewodowym i pozostać w trybie online. 3) Po wyłączeniu zasilacza sieciowego wszystko wróci do normy, połączenie LAN znów stanie się stabilne. To dla mnie bardzo dziwna sytuacja, czy są jakieś specjalne ustawienia, które muszę zrobić? Nie rozumiem, dlaczego wtyczka może w jakiś sposób wpłynąć na moje połączenie LAN z routerem. czy jakikolwiek ekspert ma tutaj jakieś spostrzeżenia lub rozwiązanie tego problemu? Doceniam każdą udzieloną pomoc ... dziękuję Cześć, Właśnie kupiłem HL110EW Wireless N. Miałem ten sam problem jak ty. Zastanawiam się ... co tu jest nie tak. Czy mamy odzyskać nasze pieniądze?
Reply
#5

Jakie jest oprogramowanie wbudowane w HL110EW?
Reply
#6

ostatni znany mi klient mówi, że sprzęt jest dla nich problemem. Rozumiem, że facet pomocy technicznej z ich infolinii powinien zejść i zmienić nowy ... ale zauważam, że połączenie daje również zakłócenia RF do mojego telewizora, kiedy testowałem w domu. nie jestem pewien, czy to też ci zrobi ..
Reply
#7

jak podłączyć swoją wtyczkę? do kranu z wieloma mocami? a może spróbuj podłączyć bezpośrednio do gniazdka ściennego?
Reply
#8

No cóż, mam dokładnie ten sam problem, o którym tutaj mowa - moja sieć LAN ulega degradacji do punktu, w którym nie nadaje się do użytku. Wydaje mi się, że to bardzo niesprawdzony produkt. Szukałem nowego oprogramowania, ale wydaje mi się, że wysyłane są najnowsze. Zadzwonię do mojego lokalnego wsparcia Aztech, ale moja skłonność polega na żądaniu zwrotu pieniędzy. Szkoda, że nie mogą mi oddać dwunastu prostych godzin, które spędziłem próbując to rozgryźć.
Reply
#9

przejdź do strony wsparcia technicznego firmy aztech i DOWNGRADE do oprogramowania sprzętowego 006, jeśli Twoja wtyczka jest wyposażona w oprogramowanie sprzętowe 008. Działa cuda i teraz może działać 24x7. Myślę, że oprogramowanie układowe 008 jest naprawdę złe i nie zostało właściwie przetestowane.
Reply
#10

I tak, to jest Linux. Napisałem w innym wątku, że jeśli ustawisz IP routera na 192.168.1.x (z wyjątkiem .1), możesz telnetować się do 110EW w ip 192.168.1.1. Nazwa użytkownika - admin, passwd - admin
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)