Monitor 1440p działa z ps4?
#1

Cześć Mam monitor acer xb271hu 1440p czy to działa dobrze z ps4? Każdy ma doświadczenie w korzystaniu z ps4 na monitorze 1440p, proszę podziel się.
Reply
#2

darenlua napisał: Cześć Mam monitor acer xb271hu 1440p czy to działa dobrze z ps4? Każdy ma doświadczenie w korzystaniu z ps4 na monitorze 1440p, proszę podziel się. Mam ten sam monitor i wydaje mi się, że masz na myśli PS4 Pro? Odpowiedź brzmi: nie. Możesz uzyskać tylko 1080p poza monitorem, a nie 1440p, tak jak potrzebujesz do 4K TV
Reply
#3

darenlua napisał: Cześć Mam monitor acer xb271hu 1440p czy to działa dobrze z ps4? Każdy ma doświadczenie w korzystaniu z ps4 na monitorze 1440p, proszę podziel się. tak. użyłem tego samego monitora w moich grach ps4. po prostu podłącz hdmi i przełącz się na hdmi, a ty jesteś gotowy. w dowolnym momencie możesz przełączyć na komputer i ps4. jedyną rzeczą jest audio .. to jest mylące, jak musisz podłączyć ps4, kiedy grasz ps4 i podłączasz się do komputera, kiedy korzystasz z komputera. aby rozwiązać ten problem, zmień dźwięk na monitor i podłącz głośnik do monitora. następnie możesz swobodnie przełączać się między komputerem a ps4 bez podłączania i odłączania głośnika, kiedy grasz 1.
Reply
#4

Nie ma problemów z odtwarzaniem na dell u2717d
Reply
#5

CrispyPeddler napisał: tak. użyłem tego samego monitora w moich grach ps4. po prostu podłącz hdmi i przełącz się na hdmi, a ty jesteś gotowy. w dowolnym momencie możesz przełączyć na komputer i ps4. jedyną rzeczą jest audio .. to jest mylące, jak musisz podłączyć ps4, kiedy grasz ps4 i podłączasz się do komputera, kiedy korzystasz z komputera. aby rozwiązać ten problem, zmień dźwięk na monitor i podłącz głośnik do monitora. następnie możesz swobodnie przełączać się między komputerem a ps4 bez podłączania i odłączania głośnika, kiedy grasz 1. czy wygląd jakości wideo jest rozciągnięty i czy jest jakiś czarny pasek? jak wspomina LiLAsN poniżej obsługuje tylko 1080p i 4k
Reply
#6

darenlua napisał: czy wygląd jakości wideo jest rozciągnięty i czy jest jakiś czarny pasek? jak wspomina LiLAsN poniżej obsługuje tylko 1080p i 4k Dla mnie to nie jest. Wygląda świetnie i oszczędza pieniądze na zakup nowego telewizora. Nie ma też czarnego paska 4K tylko dla ps4 pro. Jeśli masz ps4 tylko monitor .1440p jest ok .. to przynajmniej dla mnie
Reply
#7

darenlua napisał: czy wygląd jakości wideo jest rozciągnięty i czy jest jakiś czarny pasek? jak wspomina LiLAsN poniżej obsługuje tylko 1080p i 4k Acer XB271HU to świetny monitor. Pamiętaj, że ponieważ rozmiar ekranu wciąż wynosi 16: 9, nie ma rozciągania ani czarnych pasków. Będzie pasował do całego ekranu, jak na normalne. Używam go do gry na Overwatch na PS4 i nie mam problemów z dotarciem do niego diamentem. Mądry pod względem jakości, całkiem wyraźny przy 1080p od 1440p jest bliższy 1080p niż 2160p 4K. Więc nie zauważysz dużego rozmycia. A do korzystania z komputera jest jeszcze lepiej.
Reply
#8

Hmm według u facetów Myślę, że powinienem dostać stary ps4 slim zamiast tego, że nie będę używał 4k
Reply
#9

myślę, że toczyła się debata, czy stać się szczupłym
Reply
#10

Mam monitor Samsung 1440p. Uncharted Lost Legacy świetnie się na nim prezentuje.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)