Problem instalatora Adobe Flash - Uwierzytelnienie hosta nie powiodło się
#1

Cześć chłopaki,   Ostatnio dostaję ten problem. Na firefox.   Nie mogę zainstalować Adobe Flash Playera pod żadną metodą.   Jestem w systemie Windows 7 Home Premium z oryginalnym kluczem Cd.   Przeformatowałem mój komputer niezliczoną ilość razy, z łatwością dwa razy na noc, mając nadzieję na wymazanie wszystkich danych z mojego komputera, ale nie działało.   CCleaner i Registry Cleaner również działały.   Jakieś sugestie
Reply
#2

Próbujesz pobrać pełny instalator?
Reply
#3

smalore napisał: Cześć chłopaki, Ostatnio dostaję ten problem. Na firefox. Nie mogę zainstalować Adobe Flash Playera pod żadną metodą. Jestem w systemie Windows 7 Home Premium z oryginalnym kluczem Cd. Przeformatowałem mój komputer niezliczoną ilość razy, z łatwością dwa razy na noc, mając nadzieję na wymazanie wszystkich danych z mojego komputera, ale nie działało. CCleaner i Registry Cleaner również działały. Jakieś sugestie
Reply
#4

to ten, który dostałem od samej strony internetowej firmy Adobe. jakiekolwiek problemy z faktem, że otrzymuję również problem "Windows 7 black screen of death after critical update"? nawet po pełnym formacie nadal występują problemy z hostem.
Reply
#5

Odinstaluj Flash Player
Reply
#6

Moi używa ninite.com Ustaw harmonogram, aby uruchamiał się raz w tygodniu. Wszystkie aplikacje automatycznie aktualizują.
Reply
#7

To jest problem z certyfikatem. Certyfikat został odwołany. Przejdź do przeglądarki Internet Explorer i kliknij: \ opcje internetowe \ treść \ wydawcy \ niezaufani wydawcy. Usuń Adobe od niezaufanego i gotowe.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)