[News] Nowa generacja DDR5 RAM podwoi przepustowość i gęstość pamięci w porównaniu z
#1

JEDEC, organizacja odpowiedzialna za definiowanie standardów pamięci komputera, ogłosiła, że zademonstruje pamięć DDR5 w czerwcu, w celu sfinalizowania standardu w 2018 roku.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Nadal działa na ddr3 ......
Reply
#3

rayusan napisał: Nadal działa na ddr3 ...... To samo tutaj ... Nie myśl, że wzrost wydajności pamięci będzie tak samo ważny jak to nie jest wąskie gardło.
Reply
#4

Myślę, że podobnie jak Ryzen, zaczynamy dostrzegać, że szybsze wspomnienia pomagają przyspieszyć, choć poprawa nie jest ogromna. Zapewne w pewnym stopniu pomoże przy uruchomieniu zintegrowanej grafiki.
Reply
#5

watzup_ken napisał: Myślę, że podobnie jak Ryzen, zaczynamy dostrzegać, że szybsze wspomnienia pomagają przyspieszyć, choć poprawa nie jest ogromna. Zapewne w pewnym stopniu pomoże przy uruchomieniu zintegrowanej grafiki. Z powodu recenzji huh? Co, jeśli ci powiem, przyspieszy to również dla Skylake i Kaby Lake, ludzie nigdy się tym nie przejmują.
Reply
#6

wwenze napisał: Z powodu recenzji huh? Co, jeśli ci powiem, przyspieszy to również dla Skylake i Kaby Lake, ludzie nigdy się tym nie przejmują. Nie, na platformach Intela po 2666 nie ma prawie żadnych korzyści http:
Reply
#7

wwenze napisał: Z powodu recenzji huh? Co, jeśli ci powiem, przyspieszy to również dla Skylake i Kaby Lake, ludzie nigdy się tym nie przejmują. Cóż, nigdy się nie przejmujesz, nie oznacza to poprawy wydajności, prawda? I tak, opiera się na recenzjach, ponieważ jestem jednym z nich, które tak naprawdę nie obchodzi.
Reply
#8

watzup_ken napisał: Cóż, nigdy się nie przejmujesz, nie oznacza to poprawy wydajności, prawda? I tak, opiera się na recenzjach, ponieważ jestem jednym z nich, które tak naprawdę nie obchodzi. Nieważne, ponieważ wszystkie testy wykazały, że osiąga on wartość 2666 lol
Reply
#9

rayusan napisał: Nadal działa na ddr3 ...... Heng mój telefon ma LPDDR4
Reply
#10

Rashkae napisał: Nieważne, ponieważ wszystkie testy wykazały, że osiąga on wartość 2666 lol W pewnym stopniu to prawda. Ale czuję, że poprawa przepustowości pamięci nie przynosi większości korzyści dla użytkowników. Nawet w 2666, ulepszenia są znikome. Prawdopodobnie bardziej pasuje to do procesów intensywnie wykorzystujących pamięć, takich jak serwer?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)