KWESTIE ROUTERA
#1

Cześć,   Mam router bezprzewodowy, modem komputerowy i kablowy. zastanawiałem się, jak mogę podłączyć router do mojego komputera, mając jednocześnie wifi w całym domu.   Proszę pomóż. wielkie dzięki.
Reply
#2

1) sprawdź, czy twój komputer ma port Ethernet jeśli nie jesteś pewien, co to jest, jest zdjęcie, które ci pomoże Jeśli twój komputer ma port Ethernet, przejdź do 2, w przeciwnym razie
Reply
#3

xkkxzathxx napisał: Cześć, Mam router bezprzewodowy, modem komputerowy i kablowy. zastanawiałem się, jak mogę podłączyć router do mojego komputera, mając jednocześnie wifi w całym domu. Proszę pomóż. wielkie dzięki. Przeczytaj małą książeczkę dostarczoną wraz z routerem, zwaną "Quick Start Guide" lub "Manual". Zwykle zawiera nawet ładne zdjęcia, które można śledzić.
Reply
#4

właściwie powinno być dość proste, jakiego sprzętu używasz? daj nam znać, wtedy powinniśmy być łatwo google na zdjęcia i pomóc
Reply
#5

W porządku, wygląda na łatwe. więc myślę, że w kroku 3 port internetowy przechodzi do modemu? i korzystając z tej konfiguracji, będę mógł również uzyskać wifi dla mojego laptopa?
Reply
#6

Tak, port internetowy przechodzi do modemu. Musisz skonfigurować router, aby uzyskać dostęp do sieci Wi-Fi w laptopie. W tym celu musisz odwołać się do instrukcji coz nie wszystkie routery mają te same kroki
Reply
#7

xkkxzathxx napisał: W porządku, wygląda na łatwe. więc myślę, że w kroku 3 port internetowy przechodzi do modemu? i korzystając z tej konfiguracji, będę mógł również uzyskać wifi dla mojego laptopa? Czy * nie * przeczytałeś instrukcji obsługi, prawda? Wszystko tam jest, zwykle w rozdziale pierwszym.
Reply
#8

o cholera, nic dziwnego, że to nie działa. to jest "przełącznik". haixx. Czy ktoś może polecić mi router do kupienia. mam nadzieję, że poniżej 30 USD. miejmy nadzieję, że tym razem kupi ten właściwy.
Reply
#9

Uhm. Przyzwoite routery z wifi zaczynają się od około 120 USD. Dobre są 250 dolarów
Reply
#10

xkkxzathxx napisał: o cholera, nic dziwnego, że to nie działa. to jest "przełącznik". haixx. Czy ktoś może polecić mi router do kupienia. mam nadzieję, że poniżej 30 USD. miejmy nadzieję, że tym razem kupi ten właściwy. aiyoh ..... 30 dolców się nic nie ... powiedz co ... pm mnie ... Daję moje stare routery WiFi Singtel .....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)