Budynki biurowe SLS budują budżet 2018
#1

Cześć chłopaki To jest moje pierwsze doświadczenie w budowaniu komputera i szukam budki PC budżetu na 1k sgd z co najmniej 1060 3GB. Zalecane są wszelkie zalecenia dotyczące pełnego rigu lub sklepu PC.   Gry: Dota2
Reply
#2

To nie jest dobry czas na rozpoczęcie budowy Cena ramka wysoka, cena gpu wysoka, cena ssd wysoka, zapas gpu niski ze względu na ponowne wydobycie kryptograficzne, nowy gen cpu (Ryzen) i mobo (Intel) w pobliżu daty premiery. Czy jest to teraz pilne, aby budować? Jeśli nie, czekanie na kilka miesięcy będzie lepsze. Dla początkujących użytkowników DIY-er, możesz szukać motywów na PC na Sim Level 4 na poziomie kwadratu w jednej z jednostek narożnych. Pobierz cenniki z sekcji zakupów HWZ. Porównaj ceny i trochę zbadaj części potrzebne do oszacowania budżetu na budowę, a także poznaj cenę, aby zapobiec rozwojowi marchewki kena, ponieważ niektóre sklepy będą miały na celu nowicjuszy, którzy nie znają ich cen. Patrz też lazada. Niektóre rzeczy są tam tańsze i dostarczają prosto do ciebie. Wszelkie pytania, zaktualizuj ten wątek. Postaramy się odpowiedzieć i poprowadzić Cię. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#3

singupingu napisał: To nie jest dobry czas na rozpoczęcie budowy Cena ramka wysoka, cena gpu wysoka, cena ssd wysoka, zapas gpu niski ze względu na ponowne wydobycie krypto, nowy gen cpu (Ryzen) i mobo (Intel) w pobliżu daty premiery. Czy jest to teraz pilne, aby budować? Jeśli nie, czekanie na kilka miesięcy będzie lepsze. Dla początkujących użytkowników DIY-er, możesz szukać motywów na PC na Sim Level Square 4 poziomu w jednej z jednostek narożnych. Pobierz cenniki z sekcji zakupów HWZ. Porównaj ceny i trochę zbadaj części potrzebne do oszacowania budżetu na budowę, a także poznaj cenę, aby zapobiec rozwojowi marchewki kena, ponieważ niektóre sklepy będą miały na celu nowicjuszy, którzy nie znają ich cen. Patrz też lazada. Niektóre rzeczy są tam tańsze i dostarczają prosto do ciebie. Wszelkie pytania, zaktualizuj ten wątek. Postaramy się odpowiedzieć i poprowadzić Cię. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Zrobiłem kilka badań i walczę o wybór G4560 lub i5 7500 z 1060 3 gb. Spróbuj zbudować komputer, który będzie działał przez co najmniej 3 lata dzięki wielozadaniowości
Reply
#4

MiloIce966 napisał: Zrobiłem kilka badań i walczę o wybór G4560 lub i5 7500 z 1060 3 gb. Spróbuj zbudować komputer, który będzie działał przez co najmniej 3 lata dzięki wielozadaniowości I5 7500 jest lepszy do wykonania tego zadania, G4560 i będziecie walczyć. Następnie, ze względu na wymaganą wydajność, najlepiej wybrać 8-gą wersję, taką jak i5 8400. (Ale i5 7500 jest nadal w porządku z tym zadaniem).
Reply
#5

MiloIce966 napisał: Zrobiłem kilka badań i walczę o wybór G4560 lub i5 7500 z 1060 3 gb. Spróbuj zbudować komputer, który będzie działał przez co najmniej 3 lata dzięki wielozadaniowości Żaden. Wielozadaniowość, idź na Ryzena. Warto zapłacić nieco więcej za 6 rdzeni. W przeciwnym razie poczekaj i5-8400 i tańsze B360 mobo. Ale jeśli umiera umrzeć musi być to 2, i5 na pewno. Ponieważ masz trochę pracy, w której czterordzeniowy rdzeń działa lepiej niż dual core. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#6

Dzięki za porady i tak myślę, że i5 byłby lepszy dla wielozadaniowości. Btw żadnych propozycji ram bez ramek monitora? Wiem, że Dell se2417hg jest jednym z najlepszych monitorów budżetu, ale nadal wolę bezramkowe jeden haha
Reply
#7

MiloIce966 napisał: Dzięki za porady i tak myślę, że i5 byłby lepszy dla wielozadaniowości. Btw żadnych propozycji ram bez ramek monitora? Wiem, że Dell se2417hg jest jednym z najlepszych monitorów budżetu, ale nadal wolę bezramkowe jeden haha Bezramowe = nie budżetowe Budżet = bezramkowe Budżet bezramkowy = mniej niż 24 cale przy 1080p 60 hz (dell S2318H lub HP 23 e około 200 USD lub starszy S2316H mniej niż 200 USD) Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#8

MiloIce966 napisał: Dzięki za porady i tak myślę, że i5 byłby lepszy dla wielozadaniowości. Btw żadnych propozycji ram bez ramek monitora? Wiem, że Dell se2417hg jest jednym z najlepszych monitorów budżetu, ale nadal wolę bezramkowe jeden haha Najlepszy budżet bez ramek ??? Total bezramowa dun rmb Widziałem taki monitor: str. Abit bezel lub te ultra cienkie są dopuszczalne? Wiem, że AoC lub VS mają taki monitor.
Reply
#9

MiloIce966 napisał: Cześć chłopaki To jest moje pierwsze doświadczenie w budowaniu komputerów i szukam budżetu na PC w wersji 1k + sgd z przynajmniej 1060 3GB. Zalecane są wszelkie zalecenia dotyczące pełnego rigu lub sklepu PC. Gry: Dota2 | OW | PUBG | GTAV | WatchDog2 Aplikacje: VisualStudio | AndroidStudio | Photoshop Hej, nie jesteś sam, jeśli czujesz się przytłoczony budowaniem swojego pierwszego komputera do gier Przyszedłeś we właściwe miejsce, by doradzić
Reply
#10

singupingu napisał: Bezramowe = nie budżetowe Budżet = bezramkowe Budżet bezramkowy = mniej niż 24 cale przy 1080p 60 hz (dell S2318H lub HP 23 e około 200 USD lub starszy S2316H mniej niż 200 USD) Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Nie sądzisz, że 1 cal inny będzie wpływał na wydajność? Przepraszam, że tak naprawdę nie wiem zbyt wiele o haha
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)