Klinika sprzętowa
#1

Cześć,   Czy ktokolwiek wie, gdzie ten monitor, Acer XB271HU, może być zamówiony w przedsprzedaży?   Wiem, że to jeszcze nie zostało wydane, ale zgaduję, że powinienem móc je zamówić w przedsprzedaży?   Dzięki.
Reply
#2

Jeszcze nie bro. Można wypróbować przedpremierowo z ekstremalnego rozwiązania
Reply
#3

Alexleeweiqiang napisał: Jeszcze nie bro. Można wypróbować przedpremierowo z ekstremalnego rozwiązania ok dzięki. Nie widzę tego monitora na ich liście zamówień w przedsprzedaży. Ale wysłałem im e-mail. Dzięki.
Reply
#4

Można kupić od t25njgn, kupię od niego sporo bro. Możesz zaoszczędzić trochę, a także monitorować ten monitor!
Reply
#5

Alexleeweiqiang napisał: Można kupić od t25njgn, kupię od niego sporo bro. Możesz zaoszczędzić trochę, a także monitorować ten monitor! Cześć, Nie można znaleźć członka o tej nazwie. Czy możesz udostępnić link? Również każdy wie, jaka może być cena, którą patrzymy na ten monitor? Dzięki.
Reply
#6

jayz_sg napisał: Cześć, Nie można znaleźć członka o tej nazwie. Czy możesz udostępnić link? Również każdy wie, jaka może być cena, którą patrzymy na ten monitor? Dzięki. Jego t258jgn. Sry. Zakres powinien wynosić od 1000 do 1200?
Reply
#7

Nowy xb 27 dostępny w Amazon Liao !!!
Reply
#8

Alexleeweiqiang napisał: Nowy xb 27 dostępny w Amazon Liao !!! Facet t258jgn nie odpowiedział mojemu premierowi. Amazonka, jak sądzę, nie jest wysyłana do Singapuru. Gdzie zamierzasz dostać od bro? Zastanawiam się, czy w przyszłym tygodniu program IT będzie miał, czy nie? Słyszałem, że Asus Asus PG279Q będzie dostępny w przyszłym tygodniu IT Show.
Reply
#9

Będzie potrzebował kiedyś odpowiedzi. Nie le. Wysyła do sg. Wystarczy porozmawiać z CSO, usunie opłatę transportową, jeśli istnieje.
Reply
#10

jayz_sg napisał: Facet t258jgn nie odpowiedział mojemu premierowi. Amazonka, jak sądzę, nie jest wysyłana do Singapuru. Gdzie zamierzasz dostać od bro? Zastanawiam się, czy w przyszłym tygodniu program IT będzie miał, czy nie? Słyszałem, że Asus Asus PG279Q będzie dostępny w przyszłym tygodniu IT Show. Asus ROG Swift PG279Q w przyszłym tygodniu Acer Predator XB271HU w przyszłym roku koniec stycznia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)