[PSA] HWZ rozdaje 2 routery Linksys
#1

Cześć ludzie z IBNC,   Powiedz nam, dlaczego zasługujesz na zwycięstwo ORAZ
Reply
#2

Zasługuję na zwycięstwo, ponieważ jestem zapalonym hwz lurker i uwielbiam być na bieżąco z najnowszymi informacjami o gadżetach. Najlepiej użyć wyżej wymienionego routera, aby zastąpić istniejący router 7002 wydany przez dostawcę usług internetowych. Dzieje się tak dlatego, że mogę w pełni wykorzystać go z funkcją podwójnego pasma AC, która jest w tych dwóch pięknościach! Co najważniejsze, dostanę mniej zatłoczony kanał ze wszystkimi podłączonymi urządzeniami i cieszę się większą prędkością!
Reply
#3

Mam nadzieję, że uda się wygrać 1 z 2 wyjątkowych routerów przez linksys. Wydano nam przeciętny router przez isp i wiele okazji, prędkość surfowania jest zakłócana przez blokowanie ścian lub ruch uliczny w godzinach szczytu. Mając te routery, mam nadzieję, że poprawi to siłę sygnału i położy kres frustracji, z jakimi boryka się większość gospodarstw domowych, bez konieczności wrzucania dodatkowych pieniędzy na repeatery lub przedłużacze, co jest kosztowne i co najważniejsze, zapewnia szybkie i domowe połączenie z Internetem dla każdej rodziny. członków
Reply
#4

Zasługuję na wygraną Linksys EA9200 AC3200 Inteligentny router Wi-Fi Tri-Band, ponieważ jestem zapalonym zwolennikiem Linksys cum HWZ od ponad dekady, widząc ewolucję bezprzewodowej sieci LAN. Moim pierwszym routerem Wi-Fi był Linksys BEFW11S4 (802.11b), a następnie Linksys WRT54GL (802.11g) i obecnie używam Linksys E1200 (802.11n). Routery Linksys zasilały mój bezprzewodowy dostęp od 2004 roku, aby łączyć się z forami HWZ. Mam nadzieję, że ten nowy EA9200 da mi niezrównaną prędkość 802.11ac z moją nieuchronną aktualizacją do światłowodowego łącza szerokopasmowego jako ostatniego człowieka stojącego z modemami kablowymi. Dzięki routerowi trójzakresowemu nadal będę w stanie obsłużyć stare kamery IP działające w standardzie 802.11g (2,4 GHz), nie powodując wąskich gardeł w nowszych smartfonach i tabletach obsługujących standard 802.11ac.
Reply
#5

Zasługuję na wygraną inteligentnego routera Wi-Fi Linksys EA9200 AC3200, ponieważ mogę w pełni korzystać z funkcji routera, które są następujące: 1) Po pierwsze, będąc inteligentnym routerem Wi-Fi, ma bardzo przyjaznego użytkownika interfejs, dzięki któremu ja i członek mojej rodziny mogliby lepiej zarządzać połączeniami, aby zapewnić płynne korzystanie z Internetu wszystkim członkom rodziny. 2) Po drugie, router automatycznie przydzieli urządzenia do połączenia między dwoma pasmami 5GHz, co zmniejszy przeciążenie, ponieważ mam wiele podłączonych urządzeń w moim gospodarstwie domowym. 3) Po trzecie, urządzenie jest estetyczne, ponieważ wygląda nowocześnie i stoi pionowo, co oznacza, że zużywa mniej miejsca. Yays! Podsumowując, ja i członkowie mojej rodziny możemy cieszyć się wspaniałym doświadczeniem w surfowaniu po Internecie. Dziękuję Ci.
Reply
#6

Chcę wygrać urządzenie Linksys EA9200 AC3200, ponieważ chcę zobaczyć, jaka jest różnica między tym routerem a bezprzewodowym routerem N, który kupiłem 4 lata temu.
Reply
#7

Chciałbym wygrać Linksys EA8500. Dzięki zasięgowi AC2600 i Wi-Fi powinien on w pełni pokrywać cały dom i zapewniać dobre połączenie z urządzenia kopalnianego do Internetu.
Reply
#8

Zasługuję na wygraną Linksys EA8500 MaxStream AC2600 MU-MIMO Inteligentny router Wi-Fi, ponieważ chcę zastąpić mój obecny router asus. Porównując router asus, ogólna liczba łączy jest lepsza niż w przypadku standardu ASA i zasięgu sieci Wi-Fi. Jest czas na zmianę mojego 4-letniego routera asus. Dziękuję Ci.
Reply
#9

Router, który ma zapewniony singiel, jest okropnym, przerażającym warzywem, a HDB jest zbyt hojny z materiałami na ściany, które wifi postanowiły zawrócić z powrotem do routera, kiedy uderzyły w ścianę. Teraz moje pokoje są gówniane bez wifi i myślę, że te routery będą miały mocniejsze sygnały, które przenikają przez zakrwawione ściany. Dzięki!
Reply
#10

Zamiast dostarczania starego, czarnego bloku singtel, może warto uzyskać znacznie bardziej atrakcyjny dla oka modem, który może pomieścić dwa razy więcej niż oferowany przez nas modem. Pożegnaj się z ociężałym internetem i nie muszę czekać 10 krwawych minut na załadowanie jednego filmu i mogę cieszyć się dłuższym snem dzięki szybszemu pobieraniu dokumentów i danych!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)