pls polecić bezprzewodowy adapter USB
#1

Cześć, Potrzebuję pomocy w sprawie zalecenia dotyczącego silnego i wiarygodnego adapter bezprzewodowy USB do laptopa, woleliby te mniej nieporęczne nich. Najlepiej, jeśli można ją zwiększyć bezprzewodowego odbioru. Używam na m1 włókna 50Mbps oraz na routerze TP- Link TL - WR1043ND .
Reply
#2

lightsticks napisał: Cześć, Potrzebuję pomocy w sprawie zalecenia dotyczącego silnego i wiarygodnego adapter bezprzewodowy USB do laptopa, woleliby te mniej nieporęczne nich. Najlepiej, jeśli można ją zwiększyć bezprzewodowego odbioru. Używam na m1 włókna 50Mbps oraz na routerze TP- Link TL - WR1043ND . jeśli masz laptop..why nie używaj wbudowana jednego ???
Reply
#3

karta sieci bezprzewodowej ( Intel Centrino Wireless n2230 ) jest bardzo słaby , mimo że zaktualizowane sterowniki , więc muszę dostać klucz USB , aby wykonać zadanie .
Reply
#4

Każdy ~~~~
Reply
#5

Polecam ten TP-Link TL- WN8200ND TL- WN8200ND - Witamy na stronie TP- LINK $ 43 na nieskończoność PC. 4-ty LVL. Kupiłem to dla mojego bro PC Bardzo potężny. Może wykryć dużo użytkowników. Dobra wytrzymałość .
Reply
#6

SZYBKOŚĆ napisał: Polecam ten TP-Link TL- WN8200ND TL- WN8200ND - Witamy na stronie TP- LINK $ 43 na nieskończoność PC. 4-ty LVL. Kupiłem to dla mojego bro PC Bardzo potężny. Może wykryć dużo użytkowników. Dobra wytrzymałość . dzięki, ale ten muszę dołączyć krótki kabel od laptopa do zasilacza ?
Reply
#7

lightsticks napisał: dzięki, ale ten muszę dołączyć krótki kabel od laptopa do zasilacza ? tak. co jest potrzebne .
Reply
#8

SZYBKOŚĆ napisał: tak. co jest potrzebne . hmm , wydaje się , że jest odrobinę kłopotliwe , ponieważ używam laptopa . ma inne potężne rodzaju , które mogę wyrwać się prosto do portu USB?
Reply
#9

potrzebują rekomendacji ~
Reply
#10

nikt?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)