Eksperci od zewnętrznych dysków twardych
#1

Cześć, szukam zewnętrznego dysku twardego do celów kopii zapasowych, ponieważ mój wewnętrzny dysk twardy jest pełny.   znalazłem kilka raczej tanich ehdd online. proszę, pomóż mi zobaczyć, co jest lepsze, a co najbardziej warte za dolców.   1) Lenovo F309 - 1 TB - 59,90 USD   2) 1 TB WD Elements - 62,00 USD   3) 2 TB - Toshiba Canvio Basics - 62,50 USD   4) Samsung - 1 TB OEM - 55,50 USD    5) 1 TB - 61,00 USD   każdy inny link też jest mile widziany, będzie premią, jeśli będzie kod promocyjny.   Z góry dziękuję
Reply
#2

GhostWhere29 napisał: Cześć, szukam zewnętrznego dysku twardego do celów kopii zapasowych, ponieważ mój wewnętrzny dysk twardy jest pełny. znalazłem kilka raczej tanich ehdd online. proszę, pomóż mi zobaczyć, co jest lepsze, a co najbardziej warte dolców. 1) Lenovo F309 - 1 TB - 59,90 USD 2) 1 TB WD Elements - 62,00 USD 3) 2 TB - Toshiba Canvio Basics - 62,50 USD 4) Samsung - 1 TB OEM - 55,50 USD 5) 1 TB - 61,00 USD każdy inny link też jest mile widziany, będzie premią, jeśli będzie kod promocyjny. Z góry dziękuję Nadal mam swój element WD, ale robi się niezgrabny, gdy magazyn jest prawie pełny ... kupiony w 2013 r. Za 100 USD za pół ceny, ale nadal działa głównie do przechowywania moich ulubionych filmów do oglądania w telewizji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)