Losowe zamrożenie ekranu
#1

Cześć wszystkim,   Ostatniej nocy mój komputer nagle doświadczył wielu zamrożonych i zawieszonych na ekranie, nie tylko podczas normalnego użytkowania, mój komputer zamarł na ekranie startowym, a nawet na ekranie BIOS.   Myślałem, że to problem z ramą, więc przetestowałem oba moje silniki Kingston indywidualnie, a mój komputer działał normalnie, aż do następnego zamrożenia ekranu. Zamieniono mój GPU na alternatywny GPU, a nawet IGPU, ale wystąpił ten sam problem.   W tej chwili używam tego samego komputera, ale nie jestem pewien, kiedy nastąpi następne zamrożenie ekranu.   Jakieś pomysły? Czy to może być płyta główna czy zasilacz?   Aktualne specyfikacje na moim komputerze; CPU MB: Intel Core i5-3470 ASRock B75 Pro3-M RAM: Kingston DDR-1333 CL9 4G x2 GPU: Palit GeForce GTX 1060 Dual 6 GB GDDR5 Zasilacz: FSP Aurum 500W [80 Plus Gold] Dysk SSD HDD: Crucial MX300 750 GB 2,5 "SATA SSD, Hitachi Deskstar 7K1000.C 500 GB i Seagate 7200rpm 1 TB HDD System operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit DSP: Dell U2312hm 23 "Monitor LED EIPS i Dell S2316H
Reply
#2

zamrozić, jak w nie może odfrunąć po chwili? uzyskałeś status dysku twardego?
Reply
#3

Tak. To strzałka
Reply
#4

Spróbuj wykonać czystą deinstalację i ponownie zainstaluj sterownik GPU i sprawdź, czy rozwiązuje on Twoje problemy.
Reply
#5

Spróbuj odłączyć wszystkie dyski twarde z wyjątkiem dysku SSD, który jest dyskiem systemu operacyjnego.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Spróbuj wykonać czystą deinstalację i ponownie zainstaluj sterownik GPU i sprawdź, czy rozwiązuje on Twoje problemy. Cześć, zrobiłem to i mój komputer nadal zawiesza się losowo, myślisz, że to może być płyta główna, która jest wadliwa?
Reply
#7

jtjt00 napisał: Spróbuj odłączyć wszystkie dyski twarde z wyjątkiem dysku SSD, który jest dyskiem systemu operacyjnego. Użyłem crystaldiskinfo i mówi, że oba moje dyski twarde są w dobrym stanie. Czy myślisz, że to wina płyty głównej?
Reply
#8

Mam również podobny problem. komputer będzie migotał i zwisał do momentu, aż wyłączy się zasilanie lub sam się wyłączy. wielokrotny błąd wewnętrzny programu planującego wideo BSOD i awaria wideo tdr. (dzieje się to zarówno na gpu delikatesowym, jak i zintegrowanym) czasami podczas uruchamiania włącza się na 5 sekund, wszystkie wentylatory odpinają się, a następnie wyłączają i powtarzają. bez logo biosu. zrobił nowy format
Reply
#9

shiwei12345 napisał: Mam również podobny problem. komputer będzie migotał i zwisał do momentu, aż wyłączy się zasilanie lub sam się wyłączy. wielokrotny błąd wewnętrzny programu planującego wideo BSOD i awaria wideo tdr. (dzieje się to zarówno na gpu delikatesowym, jak i zintegrowanym) czasami podczas uruchamiania włącza się na 5 sekund, wszystkie wentylatory odpinają się, a następnie wyłączają i powtarzają. bez logo biosu. zrobił nowy format
Reply
#10

googleitslol napisał: Użyłem crystaldiskinfo i mówi, że oba moje dyski twarde są w dobrym stanie. Czy myślisz, że to wina płyty głównej? Po prostu odłącz, aby wyizolować, niezależnie od tego, co mówi ci crystaldiskinfo. Jeśli nadal nie ma, następny jest zasilacz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)