Zalecenie dotyczące domowego łącza szerokopasmowego
#1

Cześć wszystkim, Czy ktoś może polecić mi internet szerokopasmowy w domu. Używam zwykłego internetu Wi-Fi i oglądam telewizję z Androidem. Zostaję w małym penthouse, więc muszę mieć połączenie na górnym i dolnym piętrze.   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Włókno M1 200 Mb / s przy 29 USD
Reply
#3

Jeśli korzystasz z Android TV i nie musisz płacić abonamentu, poleciłbym światłowód M1. Obecnie korzystam z planu 1Gbps, płynnie przesyła strumieniowo filmy hd Kodi. Uzyskaj adapter Powerline, aby przedłużyć połączenie z drugim poziomem lvl.
Reply
#4

Tks ... 200mbps enuff do płynnego uruchomienia telewizora z Androidem?
Reply
#5

ezone napisał: Tks ... 200 mbps wystarczy, aby płynnie uruchomić android tv? absolutnie!
Reply
#6

ezonme napisał: Cześć wszystkim, Czy ktoś może polecić mi internet szerokopasmowy w domu. Używam zwykłego internetu Wi-Fi i oglądam telewizję z Androidem. Zostaję w małym penthouse, więc muszę mieć połączenie na górnym i dolnym piętrze. Z góry dziękuję. Cześć, ponieważ potrzebujesz na obu piętrach, polecam Ci uzyskać połączenie szerokopasmowe Starhub Dual. Połączenie światłowodowe może znajdować się na niższym piętrze, a dodatkowe połączenie kablowe na drugim piętrze. Ich kabel światłowodowy o przepustowości 500 Mb / s wynosi 49,90 USD
Reply
#7

Nie zdawałem sobie sprawy, że wszystkie pokoje są zainstalowane z punktami danych ... czy wystarczyłoby WiFi na drugim piętrze z 200mbps w salonie, aby uruchomić moje wykorzystanie, które w zasadzie surfing netto i dla Android TV zarówno dla życia i sypialni?
Reply
#8

ezonme napisał: Nie zdawałem sobie sprawy, że wszystkie pokoje są zainstalowane z punktami danych ... czy wystarczyłoby WiFi na drugim piętrze z 200mbps w salonie, aby uruchomić moje wykorzystanie, które w zasadzie surfing netto i dla Android TV zarówno dla życia i sypialni? Wi-Fi zazwyczaj nie jest optymalne na wysokim kondygnacji. Nie rozumiem, co próbujesz powiedzieć, ale zakładam, że próbujesz ustawić router Wi-Fi na poziomie 1 i przesłać go w górę do poziomu 2?
Reply
#9

Prawidłowo dostać mój thot. Router może być używany do przesyłania sygnału szerokopasmowego, jeśli podłączę trasę w punkcie danych? Punkt danych jest używany do tego celu, prawda? Jeśli powyższe jest poprawne ... Chciałbym wiedzieć, czy sygnał z drugiego piętra byłby w stanie płynnie uruchomić android tv Modem / router w salonie ---> drugie piętro ---> przez punkt danych i router ---> ANDROID tv = działa płynnie? Przepraszam za zamieszanie. Naprawdę noob i próbowałem porozmawiać ze starhubowym sprzedawcą, ale myślę, że sprawili, że jestem bardziej zdezorientowany. Ten facet poprosił o zakup przedłużacza wifi lub użył kabla lan wszystko na drugim piętrze ..
Reply
#10

ezonme napisał: Prawidłowo dostać mój thot. Router może być używany do przesyłania sygnału szerokopasmowego, jeśli podłączę trasę w punkcie danych? Punkt danych jest używany do tego celu, prawda? Jeśli powyższe jest poprawne ... Chciałbym wiedzieć, czy sygnał z drugiego piętra byłby w stanie płynnie uruchomić android tv Modem / router w salonie ---> drugie piętro ---> przez punkt danych i router ---> ANDROID tv = działa płynnie? Przepraszam za zamieszanie. Naprawdę noob i próbowałem porozmawiać ze starhubowym sprzedawcą, ale myślę, że sprawili, że jestem bardziej zdezorientowany. Ten facet poprosił o zakup przedłużacza wifi lub użył kabla lan wszystko na drugim piętrze .. Jeśli korzystasz z danych we wszystkich pokojach, wystarczy podłączyć przełącznik lub router / punkt dostępu, aby uzyskać dostęp do Internetu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)