[Artykuł] Bitwa ruterów potworów AC3200: ASUS RT-AC3200 vs. D-Link DIR-890L
#1

Jeśli masz dużo urządzeń bezprzewodowych w domu, to routery klasy AC3200 są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ emitują trzy oddzielne sieci i oferują największą przepustowość. Mamy tutaj dwa największe i najbardziej oburzające się ze sobą, aby dowiedzieć się, który jest najlepszy.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Co za dobry czas na porównanie tych dwóch routerów na mojej drodze do domu ... aby przeczytać. Może zdecydować, który z nich kupić później ...
Reply
#3

mikengtw napisał: Co za dobry czas na porównanie tych dwóch routerów na mojej drodze do domu ... aby przeczytać. Może zdecydować, który z nich kupić później ... Przypomnijmy, że asus @ sg wspomniał, że dzisiaj na targach IT nie ma WIĘCEJ AKCJI. haha
Reply
#4

Na ukrytej notatce do całej recenzji .... zasięg na Asusa wygra wszystko ... Nie wierzę w te 17M zasięgu ..... powód? .... wszyscy wiemy .. i sprawa sue ..... Osobiście testowane .... AC87U jest 2BAR sygnałem w moim holu windy na parterze .... patrząc w górę widać mój główny numer drzwi ......... i pozostaję na poziomie 10.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)