Wiarygodność sklepu w Sim Lim Square
#1

hi ktoś kupił żadnego Custom PC z "HIT Cenowy Komputery Pte Ltd " przy placu Sim Lim wcześniej? im myślenie niestandardowe budowy pulpit i muszę kilka rad na temat tego, czy ten sklep jest niezawodny. jak części , jakości i obsługi posprzedażnej . Nadzieję usłyszeć kogoś udziału dziękuję
Reply
#2

Nigdy nie kupić wcześniej. dlaczego nie trzymać się pcthemes ? lazada , qoo10 w cenach mogą być za bardzo dobre.
Reply
#3

Jezxcv napisał: hi ktoś kupił żadnego Custom PC z "HIT Cenowy Komputery Pte Ltd " przy placu Sim Lim wcześniej? im myślenie niestandardowe budowy pulpit i muszę kilka rad na temat tego, czy ten sklep jest niezawodny. jak części , jakości i obsługi posprzedażnej . Nadzieję usłyszeć kogoś udziału dziękuję Najniższa cena jest rzeczywiście inna nazwą fantazyjną of Video Pro lol. Nie mówiąc nic o ich wiarygodności. Ale mam kupić jeden lub dwa elementy z nimi przed tym wideo Pro . W rzeczywistości są one w porządku. Nic wielkiego się stało wcześniej.
Reply
#4

kupił od nich b4 dla mojego laptopa RAM modernizacji i są miłe i przyjazne. jakości części i usług posprzedażnych jest jak tych znanych sklepów, nie ma dużej różnicy . W każdym razie wszystkie sklepy są wiarygodne na ich drodze , tylko, że pogoda u chcą wspierać je protekcjonalnie swój sklep czy nie.
Reply
#5

Czasami lazada lepiej jest uzyskać diy rzeczy tylko niektóre części pc to może zejść sklepu kupić.
Reply
#6

Jak o " fuwell " ?
Reply
#7

Jezxcv napisał: Jak o " fuwell " ? Jesli czujesz się bogaty, kupić od nich lol Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#8

Każdy sklep jest dobry sklep . Trzeba porównać cenę chociaż. Prosta matematyka . Dotychczas DIY sklepy komputerowe w SLS są OK . Nie odnosi się do tych telefonów komórkowych i aparatów sklepach chociaż.
Reply
#9

Trzeba popracować i porównaj ceny od np Fuwell , Video Pro , Cybermind , PC Motyw itp Unikaj tych z mniejszych instalacji.
Reply
#10

Jezxcv napisał: Jak o " fuwell " ? Kupuję od fuwell wcześniej. ich obsługa jest ok, zwyczaju oszukiwać ur $$ . Gdybym miał kupić części komputerowe , pójdę do swojego sklepu ponownie. Słyszałem istnieją pple zakup z komputera tematów , że oni również są w porządku .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)