Ramię monitora dla Ultrawide 34 '
#1

Drodzy ludzie,   Zamierzam zastąpić mój stojak Acer X34 z ramieniem monitora. Jakieś dobre rekomendacje i gdzie je zdobyć? Wierzę, że X34 ma 10kg / 22lbs, mocowanie VESA 100mm x 100mm.   Twoje zdrowie.
Reply
#2

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Używam hydraulicznego ramienia monitora NB, które dostałem od caurosell za 50 $! Montuję na ścianie ramię monitora i to całkiem solidna sia
Reply
#3

Jakąś opcję, by zacisnąć się na stole?
Reply
#4

Tak też! Poszukujesz broni monitora pod częściami komputera, powinny wystartować dla ciebie liao! Jeśli chodzi o dopasowanie, myślę, że całkiem uniwersalny, cztery otwory powinny pasować po prostu miłe! Coool11 napisał: Jakąś opcję, by zacisnąć się na stole?
Reply
#5

Mocowanie vesa występuje w różnych rozmiarach 100 mm, 200 mm, itd., więc możesz sprawdzić https:
Reply
#6

Dzięki stary. Sprawdzi to. 😄 Greenworm napisał: Tak też! Poszukujesz broni monitora pod częściami komputera, powinny wystartować dla ciebie liao! Jeśli chodzi o dopasowanie, myślę, że całkiem uniwersalny, cztery otwory powinny pasować po prostu miłe!
Reply
#7

Bro, której serii NB używasz? Do tej pory przeszedłem przez F80-F150. W rzeczywistości nie obsługuje ultrawide ...
Reply
#8

Ten, ale jest montowany na ścianie BN Uchwyt na telewizor / monitor do montażu na ścianie - Montaż na elastycznej platformie gazowej (ciężar ładunku 5 kg ~ 11 kg) za 52 USD https://sg.carousell.com/p/111710286 Coool11 napisał: Bro, której serii NB używasz? Do tej pory przeszedłem przez F80-F150. W rzeczywistości nie obsługuje ultrawide ...
Reply
#9

Ty jesteś sprzedawcą i pytasz go, czy te zaciski stołowe mogą podtrzymać wagę twojego monitora.
Reply
#10

Używam podwójnego ramienia po wstrząsie wtórnym. bardzo dobrze, można zamontować zarówno mój 24-calowy monitor x34
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)