Każda dusza, która chce mi pomóc z oprogramowaniem COMSOL Multiphysic?
#1

Cześć, jestem nowy w comsol i potrzebuję pomocy w napisaniu funtion   Mam model zmiany fazy i potrzebuję zmiennej lepkości dynamicznej.   Zmienna lepkość dynamiczna jest wprowadzana jako funkcja częściowa, ciągła, druga pochodna, jak następuje: V = 10 ^ 8 dla T <303K V = 0,008 dla t> 306K   Jak wprowadzić jako funkcję? Byłbym zadowolony, gdyby istniało inne miejsce, w którym mógłbym nauczyć się pisać funkcję. Dzięki
Reply
#2

bread_man_007 napisał: Cześć, jestem nowy w comsol i potrzebuję pomocy w napisaniu funtion Mam model zmiany fazy i potrzebuję zmiennej lepkości dynamicznej. Zmienna lepkość dynamiczna jest wprowadzana jako funkcja częściowa, ciągła, druga pochodna, jak następuje: V = 10 ^ 8 dla T <303K V = 0,008 dla t> 306K Jak wprowadzić jako funkcję? Byłbym zadowolony, gdyby istniało inne miejsce, w którym mógłbym nauczyć się pisać funkcję. Dzięki jest pod modelem> definicja> zmienne V = 10 ^ 8 * (T <303) 0,008 * (T> 306)
Reply
#3

isthatall napisał: jest pod modelem> definicja> zmienne V = 10 ^ 8 * (T <303) 0,008 * (T> 306) Wielkie dzięki !! wypróbuję to i zobaczę jak to idzie =)) Przy okazji, czy wiesz, że program zajmie się funkcją rampy y = mx c pomiędzy 313 a 316? lub muszę włożyć się? Jeszcze raz bardzo dziękuję =)
Reply
#4

bread_man_007 napisał: Wielkie dzięki !! wypróbuję to i zobaczę jak to idzie =)) Przy okazji, czy wiesz, że program zajmie się funkcją rampy y = mx c pomiędzy 313 a 316? lub muszę włożyć się? Jeszcze raz bardzo dziękuję =) możesz to zrobić sam. Wersja 4.2 ma wbudowane funkcje ułatwiające implementację.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)