Użytkownicy sineoji homeplug tutaj
#1

jak dobra jest wtyczka homeplug? możesz udostępnić swój speedtest? dzięki!
Reply
#2

na 300 Mb / s Fib M1 z Sineoji PL1800EP (3X jednostki)
Reply
#3

localITguy napisał: na urządzeniu Fib M1 o szybkości 300 Mb / s wygląda wspaniale, już zamówiłem parę dla siebie. ktoś jeszcze
Reply
#4

No cóż, myślę, że wszyscy powinniście także opublikować modele homeplug (lub przynajmniej prędkość nominalną), których używacie do speedtestu.
Reply
#5

tylko fyi, jeśli używasz 1GB światłowodu, wtedy sugerowałbym użycie twardego przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500mbps
Reply
#6

chercm napisał: tylko fyi, jeśli używasz 1GB światłowodu, wtedy sugerowałbym użycie twardego przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500mbps tak tak. w rzeczy samej. istnieje limit, na ile można go wykorzystać
Reply
#7

chercm napisał: tylko fyi, jeśli używasz 1GB światłowodu, wtedy sugerowałbym użycie twardego przewodowego. zauważysz, że nigdy nie przekroczy znaku 500mbps trudno go wyciągnąć do mojego pokoju ..
Reply
#8

nexusRAGER napisał: trudno go wyciągnąć do mojego pokoju .. co teraz przyspiesza z wtyczkami
Reply
#9

localITguy napisał: co teraz przyspiesza z wtyczkami wciąż czeka na przybycie .... ale moje kable zostały zrobione 7 lat temu. Powinno być ok. szybkość
Reply
#10

nexus RAGER napisał: wciąż czeka na nadejście .... ale moje kable zostały zrobione 7 lat temu ... powinny być w porządku, jak sądzę, hahaha. Ciężko powiedzieć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)