Zbierz użytkowników Getflix
#1

Utwórz ten post, zazwyczaj do publikacji związanych z getflix, szczególnie gdy serwer proxy nie działa i został rozwiązany.
Reply
#2

Ktoś ma więcej niż jeden serwer do wyboru dla Netflix? Obecnie mam tylko U8, który został zablokowany kilka dni temu. obecnie zamorski nie jest pewny, czy został rozwiązany.
Reply
#3

Mam tylko 1 region, Stany Zjednoczone. 1. Jak zdobyłeś U8? W każdym razie nie działa to dla mnie teraz.
Reply
#4

Meatfactory napisał: Mam tylko 1 region, Stany Zjednoczone 1. Jak zdobyliście U8? W każdym razie nie działa to dla mnie teraz. W ustawieniu, pod Netflix pokazany U8, może to oznaczać stany zjednoczone 8, a twoje są zjednoczone 1.
Reply
#5

Mam USA 5 dla Netflix i to też nie działa dla mnie. Nie próbowałem dodawać statycznych tras na routerze. Nie jestem pewien, czy warto to zrobić. To jest jak gra w kotka i myszkę. Za każdym razem, gdy getflix wprowadza nowe serwery, Netflix wkrótce je zablokuje.
Reply
#6

Aiyah, zamknij konto konta Netflix. To gra dla kotów i myszy. Zamknąłem moje 2 miesiące temu.
Reply
#7

Jeśli ktokolwiek wie, że getflix rozwiązał problem, daj nam znać.
Reply
#8

Getflix wciąż działa na US8, jakikolwiek inny serwer działa?
Reply
#9

moje na US3 i nie działa. Zakładam, że wszyscy w ramach subskrypcji na całe życie?
Reply
#10

grynove napisał: moje na US3 i nie działa. Zakładam, że wszyscy w ramach subskrypcji na całe życie? Tak, nie wiedziałem, że tak długo to naprawią.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)