Czy szkło Nvidia 3D jest dostępne w sprzedaży w SG?
#1

Ktoś wie, czy nasz dystrybutor lub sklep sprzedaje? Jestem zainteresowany, aby go zdobyć. Dzięki!
Reply
#2

uzyskać lepszy monitor 3D
Reply
#3

zheng napisał: uzyskać lepszy monitor 3D Mam już monitor 3D benq. Po prostu chcę, żeby okulary 3D się z nim sparowały. Nie jestem pewien, czy mogę kupić od SLS. Wygląda na to, że w ogóle się nie sprzedaje. Btw dziękuję za odpowiedź!
Reply
#4

Czarodziej! napisał: Mam już monitor 3D benq. Po prostu chcę, żeby okulary 3D się z nim sparowały. Nie jestem pewien, czy mogę kupić od SLS. Wygląda na to, że w ogóle się nie sprzedaje. Btw dziękuję za odpowiedź! Możesz być w stanie uzyskać bezpośrednio z Ban Leong lub Carousell. jednak myślę, że to nie jest tego warte. Myślałem o tym. ale jest tak mało gier opracowanych dla tego sprzętu, więc nie widzę sensu.
Reply
#5

twist_shout napisał: Możesz być w stanie uzyskać bezpośrednio z Ban Leong lub Carousell. jednak myślę, że to nie jest tego warte. Myślałem o tym. ale jest tak mało gier opracowanych dla tego sprzętu, więc nie widzę sensu. Właściwie możesz zobaczyć setki gier w panelu sterowania i witrynie nvidia. Byłem bardziej zaangażowany w filmy i gry. Dziękuję za odpowiedź również na temat informacji o dystrybutorze!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)