TPLINK Deco M5
#1

Cześć wszystkim!   Nie można znaleźć żadnego istniejącego wątku dla tego nowego produktu, który został właśnie uruchomiony przez tplink.   Udało się zdobyć go dzisiaj w konkursie Tampines za 339.00 $ !!! Poszedłem do domu i zainstalowałem go, jak na razie działa fantastycznie! lepiej niż mój singiel Asus AC87U   Lai, podzielmy się naszym doświadczeniem!
Reply
#2

ccmheoa napisał: Cześć wszystkim! Nie można znaleźć żadnego istniejącego wątku dla tego nowego produktu, który został właśnie uruchomiony przez tplink. Udało się zdobyć go dzisiaj w konkursie Tampines za 339.00 $ !!! Poszedłem do domu i zainstalowałem go, jak na razie działa fantastycznie! lepiej niż mój singiel Asus AC87U Lai, podzielmy się naszym doświadczeniem! może udostępnić niektóre wyniki testu prędkości? jak szybko możesz trafić? z jakim urządzeniem? jak daleko jest odległość? dzięki!
Reply
#3

Bump też jestem ciekawy
Reply
#4

podskakuj do teraz brak dźwięku brak obrazu, poproś o rozmowę, musisz najpierw rozpocząć grę ...
Reply
#5

Przepraszam, że BZ .... oto idzie 1. Prędkość Średnie 480 Mb / s w teście prędkości, od 1 jednostki do ostatniej jednostki, zauważ, że korzystam z backnetu ethernetowego 2. Stabilność Jak na razie solidne jak skała, mogę obserwować spadające bary z recepcji, gdy wychodzę z pierwszej jednostki, gdy zbliżam się do następnej jednostki, bar wifi zaczyna ponownie wracać. W tym przedziale cenowym jestem zadowolony!
Reply
#6

ccmheoa napisał: Przepraszam, że BZ .... oto idzie 1. Prędkość Średnie 480 Mb / s w teście prędkości, od 1 jednostki do ostatniej jednostki, zauważ, że korzystam z backnetu ethernetowego 2. Stabilność Jak na razie solidne jak skała, mogę obserwować spadające bary z recepcji, gdy wychodzę z pierwszej jednostki, gdy zbliżam się do następnej jednostki, bar wifi zaczyna ponownie wracać. W tym przedziale cenowym jestem zadowolony! Czy możesz spróbować użyć bezprzewodowego backhaula? Testowanie z back-endem ethernetowym trochę bezsensownym leh. Na pewno możesz maksymalnie zwiększyć prędkość. Ponieważ jest to sieć bez dedykowanego backhaul wifi, zainteresowani, aby zobaczyć, jak działa w prawdziwym życiu za pomocą backhaul wifi. Wysłane za pomocą aplikacji iPhone 7 HardwareZone Forums
Reply
#7

kashix napisał: Czy możesz spróbować użyć bezprzewodowego backhaula? Testowanie z back-endem ethernetowym trochę bezsensownym leh. Na pewno możesz maksymalnie zwiększyć prędkość. Ponieważ jest to sieć bez dedykowanego backhaul wifi, zainteresowani, aby zobaczyć, jak działa w prawdziwym życiu za pomocą backhaul wifi. Wysłane za pomocą aplikacji iPhone 7 HardwareZone Forums Byłoby interesujące zobaczyć wyniki, ponieważ artykuł HWZ wspomniał, że nie ma dedykowanego kanału Wi-Fi do backhaula w przeciwieństwie do Lyry
Reply
#8

xonix napisał: Byłoby interesujące zobaczyć wyniki, ponieważ artykuł HWZ wspomniał, że nie ma dedykowanego kanału Wi-Fi do backhaula w przeciwieństwie do Lyry
Reply
#9

zainteresowani, aby dowiedzieć się także, jak działa z backhaul wifi ... również ze ścianami pomiędzy ... nie liniami wzroku
Reply
#10

Alertz napisał: zainteresowani, aby dowiedzieć się także, jak działa z backhaul wifi ... również ze ścianami pomiędzy ... nie liniami wzroku TS post trochę bez dźwięku brak obrazu, czeka bardzo długo na jego test Sia Wysłane za pomocą aplikacji iPhone 7 HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)