Najlepsza podstawowa drukarka dla studentów
#1

do użytku domowego. obecnie używa Canon serii mp3000. podobnie jak wiele drukarek w tym przedziale cenowym jest bardzo podatny na błędy (drukowanie na 2 stronach jednocześnie), co powoduje marnowanie dużej ilości papieru, atramentu i czasu. Wszelkie zalecenia, które mogą sprawić, że drukowanie będzie bardziej wydajne i mniej czasochłonne? Nie szukając jednej z tych drogich ze zbyt wieloma funkcjami, ale mała aktualizacja będzie do zaakceptowania
Reply
#2

używam epson l210 przez ponad 3 lata. ten bez skanera to 199 i można używać atramentów firm trzecich, które kosztują 5 USD za 100 ml i mogą drukować co najmniej 1000 stron ludzie powiedzą, że nie kupują atramentu, atrament wyschnie, jeśli nie użyjesz, i to prawda, jeśli nie drukujesz przez kilka miesięcy. ale nie jest to problem, ponieważ istnieje funkcja spłukiwania mocy. do tej pory wydrukuję wszystko w kolorze
Reply
#3

Korzystanie z Fuji Xerox P265dw, czarna drukarka laserowa, nie do drukowania w kolorze, ale tanie i działa dobrze.
Reply
#4

Poleciłbym Brother HL-L2365DW. Osobiście używam kolorowej wersji tej drukarki. Używam Brother Printers od lat i przysięgam na nich. Nawet biuro mojego taty korzysta z drukarek Brother.
Reply
#5

Jeśli jesteś uczniem, który nie używa drukarki przez dłuższy czas pomiędzy sesjami drukowania, to drukarka laserowa jest lepsza. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do atramentowego, nie wysycha z czasem.
Reply
#6

dgenex napisał: Korzystanie z Fuji Xerox P265dw, czarna drukarka laserowa, nie do drukowania w kolorze, ale tanie i działa dobrze. Dobra, kupiła P255dw za mniej niż 100 $ po rozważeniu darmowych kuponów NTUC podczas targów IT, trwała ponad dwa lata. Potrzebowałem dupleksu.
Reply
#7

Parmesean napisał: Poleciłbym Brother HL-L2365DW. Osobiście używam kolorowej wersji tej drukarki. Używam Brother Printers od lat i przysięgam na nich. Nawet biuro mojego taty korzysta z drukarek Brother. Korzystanie z tej drukarki, najczęściej używanej przez moją córkę do drukowania notatek w b
Reply
#8

yusoffb01 napisał: używam epson l210 przez ponad 3 lata. ten bez skanera to 199 i można używać atramentów firm trzecich, które kosztują 5 USD za 100 ml i mogą drukować co najmniej 1000 stron ludzie powiedzą, że nie kupują atramentu, atrament wyschnie, jeśli nie użyjesz, i to prawda, jeśli nie drukujesz przez kilka miesięcy. ale nie jest to problem, ponieważ istnieje funkcja spłukiwania mocy. do tej pory wydrukuję wszystko w kolorze mam monochromatyczną drukarkę laserową. Czasami muszę wydrukować kolor, co powinienem zrobić ze względu na to, że moje dziecko z podstawówki 2 mówi, że musi mieć kolor nie jestem pewien czy nie ... jeśli wydrukuję inne kolory, nie powinny one karać ucznia. prawda? czy powinienem dostać atramentowy?
Reply
#9

Zawsze można uzyskać drukarkę laserową, toner - te, które są trzecimi. steven168z napisał: mam drukarkę laserową. Czasami muszę wydrukować kolor, co powinienem zrobić ze względu na to, że moje dziecko z podstawówki 2 mówi, że musi mieć kolor nie jestem pewien czy nie ... jeśli wydrukuję inne kolory, nie powinny one karać ucznia. prawda? czy powinienem dostać atramentowy?
Reply
#10

bunny pangsai napisał: Nie zawsze można uzyskać drukarkę laserową, toner dostaję te osoby trzecie. mam monochromatyczną drukarkę laserową.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)