[NAS] D-Link DNS-320 ShareCenter Pulse
#1

Wygląda na to, że D-Link Australia wkrótce uruchomi DNS-320! Najwyższy czas, że mają następcę DNS-323.       Link -> http:
Reply
#2

idę do le .. bo teraz oczyszczają dns 323 .. i pamiętam, jak widziałem reklamę ... może uruchomi serwis sitex?
Reply
#3

Jakieś recenzje dotyczące występu? Może rozważyć uzyskanie, jeśli wydajność i cena są odpowiednie.
Reply
#4

shadowandy napisał: Jakieś recenzje dotyczące występu? Może rozważyć uzyskanie, jeśli wydajność i cena są odpowiednie. shadowandy, czy też go interesujesz? Chcesz się ze sobą pohukiwać, jeśli cena jest atrakcyjna?
Reply
#5

richneo napisał: shadowandy, czy też go interesujesz? Chcesz się ze sobą pohukiwać, jeśli cena jest atrakcyjna? Najpierw musisz odebrać. Jednostka wygląda na wysoką na zdjęciu. Może najpierw poczekaj na cenę. Sakali> 200 $ od teraz DNS-323 kosztuje 169 $. Jeśli cena jest lepsza niż DNS-323, może to wywołać liaoks. hahaha
Reply
#6

shadowandy napisał: Najpierw musisz odebrać. Jednostka wygląda na wysoką na zdjęciu. Może najpierw poczekaj na cenę. Sakali> 200 $ od teraz DNS-323 kosztuje 169 $. Jeśli cena jest lepsza niż DNS-323, może to wywołać liaoks. hahaha z arkusza danych w linku podanym przez ts powyżej, wygląda na to, że hdd jest teraz wstawiany pionowo zamiast poziomo ... hmm sądzę, że zajmie to mniej miejsca na biurku zobaczyłem na innym forum, że to urządzenie może być zabawne podłączone przez edycję skryptu plug-in ... kolejne ciekawe urządzenie do zhakowania ...
Reply
#7

Jaka jest różnica między DNS-320 a 323? Czy 320 jest następcą 323? Powierzchownie, numer modelu jest niższy. Cena również niższa (na podstawie ceny SITEX) 320 "SITEX Cena: 149 USD" ....... 323 = 169 USD
Reply
#8

http:
Reply
#9

wa i kena posiadała głęboką głębię
Reply
#10

Mam wrażenie, że dns-320 to zmniejszona wersja dns-323. Bez obsługi dużych ramek i bez bit-torrenta (na podstawie arkusza danych). W przeciwnym razie wszystko inne wygląda tak samo, z wyjątkiem 320 dostarczanego z serwerem plików internetowych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)