Zainstalowałem SP3, teraz mówi "Ta kopia systemu Windows nie jest aktywowana"
#1

Cześć wszystkim, Trzymałem się Windows XP Service Pack 2 od dnia, w którym ten facet naprawy PC pomógł mi Zrobić mój komputer dla mnie, ponad 5 lat temu. Teraz uświadomiłem sobie, że wiele nowych SW potrzebuje Service Pack 3 do pracy, więc i itchy hand go and download and installed Service Pack 3.   Po ponownym uruchomieniu komputera poprosiłem mnie o aktywowanie okien. Klikam OK, a następnie trzeba wpisać klucz aktywacyjny. NIE MA klucza, więc kliknąłem "przypomnij mi później". Czy po 30 dniach będę miał problem z dostępem do mojego komputera?   Proszę, pomóż mi ~~   Dzięki.
Reply
#2

Hmmm ... czy facet z PC dał ci jakąś płytę CD z XP lub podręcznik użytkownika lub coś, co zawiera naklejkę? Klucz aktywacyjny jest wydrukowany na górze. W przeciwnym razie wydaje się, że zainstalował dla ciebie piracką wersję ... Możesz przedłużyć 30-dniowy limit, resetując okres aktywacji po jego wygaśnięciu, patrz tutaj. Ale można przedłużyć łącznie do 120 dni. Nie jest to rozwiązanie trwałe, więc w międzyczasie ... możesz kupić kopię XP lub nowszych wersji Windows lub kupić nowy komputer.
Reply
#3

LimCHD napisał: Hmmm ... czy facet z PC dał ci jakąś płytę CD z XP lub podręcznik użytkownika lub coś, co zawiera naklejkę? Klucz aktywacyjny jest wydrukowany na górze. W przeciwnym razie wydaje się, że zainstalował dla ciebie piracką wersję ... Możesz przedłużyć 30-dniowy limit, resetując okres aktywacji po jego wygaśnięciu, patrz tutaj. Ale można przedłużyć łącznie do 120 dni. Nie jest to rozwiązanie trwałe, więc w międzyczasie ... możesz kupić kopię XP lub nowszych wersji Windows lub kupić nowy komputer. więc jialat arrr .... wah piang ... naprawdę jest swędzącą dłonią ....
Reply
#4

To jest M $ sposoby na pytanie o zapłatę za korzystanie z ich produktów.
Reply
#5

Tak na prawdę, coś takiego by się nie wydarzyło, zwłaszcza jeśli używasz legalna kopia systemu Windows XP. Ponownie wprowadź klucz CD znaleziony na etykiecie pakietu CD lub z boku komputera.
Reply
#6

techidiot napisał: Tak na prawdę, coś takiego by się nie wydarzyło, zwłaszcza jeśli używasz legalna kopia systemu Windows XP. Ponownie wprowadź klucz CD znaleziony na etykiecie pakietu CD lub z boku komputera. Nie mam żadnego klucza ..... nie myśl, że facet od komputera zostawił mi jakiś klucz ....
Reply
#7

wah biang, im w głębokim **** człowieku. mój fren powiedział mi, że jeśli nie aktywuję systemu Windows w ciągu 30 dsys, mój komputer będzie zablokowany! Czy ktoś może mi pomóc ~~ Nie chcę, aby całe moje oprogramowanie nie było leh .. wiele z nich to stare oprogramowanie, które teraz może nie być łatwe do znalezienia n zainstaluj pełną wersję ... Jak, huh? proszę pomóż mi... somemore im damn złamał się ..
Reply
#8

sprawdź etykietę oem na twoim komputerze. spróbuj klucza i sprawdź, czy działa.
Reply
#9

myślę, że Winxp nadal będzie działał po 30 dniach ... tylko że zobaczysz irytujące msg na ekranie mówiące, że twoja wygrana nie jest autentyczna
Reply
#10

kakaBoBo napisał: sprawdź etykietę oem na twoim komputerze. spróbuj klucza i sprawdź, czy działa. Mój PC był DIY przez naprawę facet wiele lat wstecz. Nie ma na niej żadnej etykiety .....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)