doradzić: jaki router uzyskać?
#1

Mój asus n56u umiera. Całkowicie straciłbym połączenie i czasami prędkość jest szalona wolna. Musiałem użyć mojego routera Xiaomi, aby odzyskać prędkość. Poszukuje alternatywnych routerów z ograniczonym budżetem. Hows do t7wka ac750? Wyceniony na 99 na pretendencie. Budżet nie więcej niż 120
Reply
#2

Polecam EnGenius, model, który jest szczególnie popularny, ale nie może zapisać dokładnego numeru modelu.
Reply
#3

może, jeśli możesz poczekać na pokaz następnej kwarty, niż możesz dostać tańszą ofertę?
Reply
#4

dlaczego po prostu nie używasz routera xiaomi ~? Użyłem routera asus wcześniej i umarł na mnie po użyciu 6 miesięcy, po gwarancji router zawsze wisi, teraz unikam asus routera ~
Reply
#5

alamin2 napisał: Mój asus n56u umiera. Całkowicie straciłbym połączenie i czasami prędkość jest szalona wolna. Musiałem użyć mojego routera Xiaomi, aby odzyskać prędkość. Poszukuje alternatywnych routerów z ograniczonym budżetem. Hows do t7wka ac750? Wyceniony na 99 na pretendencie. Budżet nie więcej niż 120 idź uzyskać asus ac87. jest naprawdę dobry i używam go.
Reply
#6

xiaowhois napisał: może, jeśli możesz poczekać na pokaz następnej kwarty, niż możesz dostać tańszą ofertę? są pewni, że zrzucą kilka gratisy i niewielkie zniżki.
Reply
#7

Co to jest wykorzystanie i subskrybowana prędkość oraz kiedy wygasa umowa?
Reply
#8

Chwyć ASUS RT-AC56S z pamięci M1 ...
Reply
#9

powinieneś dostać asus r56u
Reply
#10

Im przy użyciu starhub fiber 200. router dlink, który przyszedł z nim .. straciłem kabel zasilania LOL. więc ponownie wykorzystałem mój stary asus n56u. bezprzewodowy i równomierny spadek prędkości. mogę uzyskać prędkość 2 mbps na homepludze. Szybkość 1 Mb / s na wifi i na 5GHz tylko 5 Mb / s ... w tej chwili, wifi naprawdę spada. nawet stojąc obok routera, czasami nie ma połączenia. mój budżet wynosi maksymalnie 150 ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)