[News] To oprogramowanie łączy całą twoją pamięć masową w jeden szybki wolumin, jeśli
#1

Oprogramowanie FuzeDrive firmy Enmotus pozwala łączyć wszystkie urządzenia pamięci masowej w jeden szybki wolumin, o ile korzystasz z układu Ryzen lub układu Threadripper.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Dysk SSHD wstępnie załadowany dla systemów Ryzen. Ciekawy. Mam nadzieję, że oprogramowanie nie jest wadliwe. A jeśli jest to jeden z napędów, czy wszystkie dyski są zestawione razem jak RAID? Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#3

w porównaniu do przechowywania w systemie Windows? podobny?
Reply
#4

singupingu napisał: Dysk SSHD wstępnie załadowany dla systemów Ryzen. Ciekawy. Mam nadzieję, że oprogramowanie nie jest wadliwe. A jeśli jest to jeden z napędów, czy wszystkie dyski są zestawione razem jak RAID? Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Nie sądzę, żeby był zainstalowany fabrycznie. Myślę, że to kosztuje 19,99 USD na podstawie artykułów, które przeczytałem.
Reply
#5

Więc to w zasadzie inteligentna LVM. Niezupełnie zainteresowany. Jest tyle rzeczy, które mogą pójść źle w takich logicznych tomach. Nawet na moim biurku z trzema dyskami twardymi ograniczam do minimum użycie woluminów logicznych: /, / boot i / swap na dev / sda oraz gigantyczny wolumin logiczny o objętości 8 TB składający się z / dev / sdb i / dev / sdc dla wszystkich innych śmieci.
Reply
#6

watzup_ken napisał: Nie sądzę, żeby był zainstalowany fabrycznie. Myślę, że to kosztuje 19,99 USD na podstawie artykułów, które przeczytałem. Dlatego powiedziałem wcześniej załadowany. Chcesz z niego korzystać, płacisz za oprogramowanie haha, ale nie jestem pewien, czy to będzie dobre. Ponadto mogą mieć komplikacje lub błędy. Trzymaj się teraz na czystym ssd ._. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#7

Dlaczego to wygląda jak katastrofa, która czeka, by się wydarzyć W każdym razie dyski SSHD są od lat niedostępne, a ich wydajność jest większa niż w przypadku dysków SSD, więc dlaczego miałbym chcieć powtórzyć wydajność dysku SSD 256 GB z dyskami twardymi o pojemności 3 TB?
Reply
#8

wwenze napisał: Dlaczego to wygląda jak katastrofa, która czeka, by się wydarzyć W każdym razie dyski SSHD są od lat niedostępne, a ich wydajność jest większa niż w przypadku dysków SSD, więc dlaczego miałbym chcieć powtórzyć wydajność dysku SSD 256 GB z dyskami twardymi o pojemności 3 TB? Więc nosisz swoje ssd szybciej, pisząc i wychodząc częściej, a następnie zmieniając ssd w najbliższej przyszłości? (tylko założenie) Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#9

singupingu napisał: Więc nosisz swoje ssd szybciej, pisząc i wychodząc częściej, a następnie zmieniając ssd w najbliższej przyszłości? (tylko założenie) Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Używasz prędkości, korzystasz z życia SSD. Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli w ogóle nie użyjesz SSD, uzyskasz nieskończoną żywotność dysku SSD?
Reply
#10

wwenze napisał: Używasz prędkości, korzystasz z życia SSD. Równie dobrze można powiedzieć, że jeśli w ogóle nie użyjesz SSD, uzyskasz nieskończoną żywotność dysku SSD? Legalne, ale nawet mechaniczne dyski też mają życie. Tylko mówię. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)