Który Ryzen byłby najbardziej odpowiedni (bang za złotówki)
#1

Cześć ludzie. Więc przyszło do mnie, że muszę dokonać aktualizacji z mojej konfiguracji i5 2400 (platforma była tak dobra). Odzyskiwanie większości części (GTX950, obudowy, zasilacze itp.), Więc właśnie patrzę na pamięć RAM procesora MOBO w tym momencie. Szukasz jakiegoś wejścia.   Jestem umiarkowanym graczem (głównie FPS i ARPG) i niezbyt skrzętnie grałem przy maksymalnych ustawieniach. Wkrótce otrzymam monitor o rozdzielczości 144 KM, który pozwoli na sparowanie z tym urządzeniem i raczej nie będzie odtwarzał niczego w wyższej rozdzielczości, ponieważ jestem całkiem zadowolony z 24-calowej konfiguracji 1080p z pojedynczym GFX (nigdy nie zawracałem sobie głowy SLI
Reply
#2

Może po prostu dostaniesz wersję X na wypadek, gdybyś potrzebował małego pchnięcia w ciągu 2 lat.
Reply
#3

Premia za x jest większa niż myślisz. Wersja non-x zawiera dołączoną chłodziarkę procesora. X nie. Tak więc na szczycie składki, za którą płacisz za x, zdobycie przyzwoitej lodówki może ci dać kolejne 40 dolców. Poleciłbym 1600 przyzwoitego b350 mobo jak asus plus. Ocing dla ryzen jest naprawdę łatwy. Zabrałoby ci maksymalnie 3-5 minut na ustawienie łagodnego oc.
Reply
#4

-Synchronicity- napisał: Premia za x jest większa niż myślisz. Wersja non-x zawiera dołączoną chłodziarkę procesora. X nie. Tak więc na szczycie składki, za którą płacisz za x, zdobycie przyzwoitej lodówki może ci dać kolejne 40 dolców. Poleciłbym 1600 przyzwoitego b350 mobo jak asus plus. Ocing dla ryzen jest naprawdę łatwy. Zabrałoby ci maksymalnie 3-5 minut na ustawienie łagodnego oc. Ah dzięki za tę fajniejszą wskazówkę. Wygląda na to, że 1600 bardziej pasuje. A co z baranami? Jakąkolwiek konfigurację 2x8 gb polecasz biorąc pod uwagę łagodny oc?
Reply
#5

Po prostu przejdź do wersji non X. Nie ma sensu płacić ekstra tylko po to, aby móc popchnąć CPU o kolejne 100 do 200 Mhz.
Reply
#6

Właśnie dostałem ryzen 1700 z ASRock Taichi. Zegar bazowy 3.2ghz. 2 minuty w biosie udało się łatwo osiągnąć 3.8Gz
Reply
#7

R5 1600, Asus Prime B350 Plus / MSI B350 Tomahawk, jeśli idziesz na mATX, zaprawa B350M jest przyzwoita. Wybierz łagodny OC, od 3,7 do 3,75 GHz wszystkie rdzenie, zacznij od 1,3Vcore, a następnie stopniowo zmniejszaj. Łatwy i bezpieczny. Użyj chłodnicy magazynowej. Zdobądź zestaw Vengeance LPX 3000 2x8GB mem i uruchom go w wersji 2933 CL16 lub CL14, jeśli możesz uzyskać stabilność.
Reply
#8

Calikura napisał: R5 1600, Asus Prime B350 Plus
Reply
#9

Hang_Terra napisał: Wygląda dobrze. Zemsta nad Gskill Trident Z 3200? Wersja non RGB to niewiele więcej. Sprowadzony do Asus Prime B350 Plus
Reply
#10

Potrzebuję nowego komputera ... mój obecny pulpit jest taki stary (7 lat) tak też patrzę na Ryzen 1600 (nie X, aby zaoszczędzić 80 $ = 40 $ 40 $ chłodniej) na budowie mATX (nie chcę teraz wielkiej wieży na biurku, wystarczy SFF) Użycie to po prostu edycja zdjęć i MS Work
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)