Naprawa
#1

Mam wbudowany kabel sieci Ethernet, który został podzielony na 2. Teraz muszę go naprawić, czy ktoś może doradzić mi w najprostszy sposób to zrobić lub gdzie uzyskać pomoc w razie potrzeby. Z góry dziękuję.
Reply
#2

Jeśli kable są dobrej jakości, można odłączyć końce i ponownie użyć kabla. Moje kable się zepsuły i odłożyłem je, zamiast je układać, bo muszę zhakować ścianę. Używam dobrej jakości kabli Belden Cat6, a moja prędkość transferu po ponownym łączeniu jest większa niż 1 gb / s.
Reply
#3

negativzero napisał: Jeśli kable są dobrej jakości, można odłączyć końce i ponownie użyć kabla. Moje kable się zepsuły i odłożyłem je, zamiast je układać, bo muszę zhakować ścianę. Używam dobrej jakości kabli Belden Cat6, a moja prędkość transferu po ponownym łączeniu jest większa niż 1 gb / s. W moim przypadku niektóre przewody zostały odcięte i podłączone do innego portu jako linia telefoniczna. Tak więc ta linia rzeczywiście pracuje z szybkością 100 Mb / s, muszę ją poprawić, aby uzyskać pełną prędkość. Kiedy wspomniałeś o splicingu, czy jest to po prostu proste zadanie skręcenia i połączenia obu końców z powrotem?
Reply
#4

luckyguitar napisał: W moim przypadku niektóre przewody zostały odcięte i podłączone do innego portu jako linia telefoniczna. Tak więc ta linia rzeczywiście pracuje z szybkością 100 Mb / s, muszę ją poprawić, aby uzyskać pełną prędkość. Kiedy wspomniałeś o splicingu, czy jest to po prostu proste zadanie skręcenia i połączenia obu końców z powrotem? Tak, ale musisz także odłączyć linie, które trafiły do telefonu, a następnie połączyć je z powrotem do pierwotnej linii, aby odzyskać pełną prędkość, a następnie użyć czarnej taśmy do izolacji odsłoniętych części.
Reply
#5

negativzero napisał: Tak, ale musisz także odłączyć linie, które trafiły do telefonu, a następnie połączyć je z powrotem do pierwotnej linii, aby odzyskać pełną prędkość, a następnie użyć czarnej taśmy do izolacji odsłoniętych części. Dzięki za pomoc, okrzyki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)