Klinika sprzętowa
#1

Ogłoszenie :     Z przyjemnością informujemy, że Corbell został wyznaczony na Autoryzowanego Dystrybutora CPU AMD w Singapurze od 3 lipca 2017 r.   Nasze akcje są dostępne na Sim Lim Square i naszych autoryzowanych sprzedawcach outskirt.   Przełączono na AMD Ryzen! CAŁKOWICIE WARTE TEGO!               xonix napisał: Jestem zaskoczony, że nikt jeszcze nie zadał ważnego pytania. Jak można powiedzieć, że ich AMD Ryzen to Corbell lub Convergent?   To łatwe chłopaki.   1) Numer seryjny znajduje się w samym CPU. Na przykład. F39xxxxx ... to numer seryjny. Jeśli masz problem (drewno dębowe), po prostu zadzwoń do Convergent lub Corbell, a my sprawdzimy, kto jest w magazynie.   2) Najłatwiej jest zachować pudełko. Nasze naklejki gwarancyjne znajdują się na pudełkach.     Jeśli masz zapasy, dokonujemy wymiany 1 na 1. Pamiętaj, że nie zabawiamy rmy zza oceanu, takich jak Amazon, eBay itp.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

miły. ale 18 dni później.
Reply
#3

Qoo10 może zamówić bo
Reply
#4

Dunno .. Kupiłem ryzen od tego czasu oznacza, że teraz można przełączyć na Corbel na RMA ??
Reply
#5

Zarezerwowany...
Reply
#6

Encrypted11 napisał: gxgx, Co stało się z konwergentnym? Convergent still distributor lah. Teraz dostałem 2 dystrykty AMD w Singapurze.
Reply
#7

polowalrus napisał: Dunno .. Kupiłem ryzen od tego czasu oznacza, że teraz można przełączyć na Corbel na RMA ?? Twoje akcje powinny być zbieżne. Jeśli dostaniesz rma (drewno dębowe), oni zadowolą się dla ciebie .. Bez obaw.
Reply
#8

Corbell wan swee wan wane swee
Reply
#9

fajnie, więc kup od amazonka czy rma też? nie przejmuj się płaceniem. Lucky bunlong nie należy do dystrybucji
Reply
#10

Phen8210 napisał: fajnie, więc kup od amazonka czy rma też? nie przejmuj się płaceniem. Lucky bunlong nie należy do dystrybucji Przepraszam, Singapur rozdaje tylko lokalne akcje rma.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)