Windows 10? Warte czekania?
#1

Miałem zamiar zbudować platformę z systemem Windows 7 jako os. Ale widziałem ten film o Windows 10 i zastanawiałem się, czy Windows 10 jest wart czekania?     https:
Reply
#2

10 pojawi się dopiero w drugiej połowie 2015 roku. Gdybym był tobą, pozostanę przy systemie Windows 7 dla przyjazności dla użytkownika i stabilności oraz podejmiemy odpowiednie działania. Odtąd ekosystem dryfuje w nieznane wody, nie będziemy wiedzieli, czy nowe funkcje wprowadzone do 10 zostaną zniszczone lub przerwane jak 8.
Reply
#3

Koniec wsparcia dla Windows 7 to rok 2020, więc nadal masz 5 lat wsparcia. Nie martw się
Reply
#4

Nie. IMHO, możesz poczekać, aż pojawi się nowy sprzęt, ale nie ma sensu czekać na system operacyjny. Z wcześniejszych doświadczeń system operacyjny prawie nie poprawia wydajności ani niczego.
Reply
#5

czy chcesz Directx 12? Windows 10 zostanie wysłany z DirectX 12
Reply
#6

Tak. Największe innowacje to przycisk Start i menu Start.
Reply
#7

ykgoh napisał: Tak. Największe innowacje to przycisk Start i menu Start. Który został wprowadzony, jak 20 lat temu. Innowacja rzeczywiście.
Reply
#8

Przeczytaj te interesujące artykuły: Darmowy Windows 10 dla użytkowników Windows 7? Firma Microsoft oferuje podgląd techniczny w formie aktualizacji macierzystej Wygraj 7 użytkowników może uzyskać darmową (lub zapłacić sumę tokenów) upgrade do Win 10 ... Ponadto użytkownicy Win 7 będą nadal otrzymywać bezpłatne aktualizacje zabezpieczeń do stycznia 2020 roku.
Reply
#9

Planuje się wyjść w przyszłym roku? W tej chwili mamy tylko podgląd ... Zainstaluj go jako główny system operacyjny tylko wtedy, gdy masz kulki ze stali. Ale poza tym, Windows 10> Windows 8. Wreszcie, pojawiły się z wirtualnymi pulpitami .... Bardzo mi się podobało w OSX. Nie mogę się doczekać, aby mieć go w systemie Windows!
Reply
#10

Można zainstalować 10 na VHD (lub VHDX) do podwójnego rozruchu Win 10 na Win 7
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)