Pomoc potrzebna w przypadku adapterów MoCA (Actiontec Bonded MoCA 2.0)
#1

Ponieważ mój światłowód ONT kończy się w jednym z pokoi, mój router również jest tam umieszczony. Jednak powoduje to złą łączność z komputerem HTPC w pokoju dziennym i komputerem drugiego pokoju, używanym przez rodzeństwo.   Obecnie badam wykorzystanie adapterów MoCA (Mianowicie, Bonded MoCA 2.0 Ethernet Actiontec do Coax Adapte ECB6200K02), aby zapewnić łączność z Internetem w moim pokoju komputerowym HTPC i komputerze drugiego pokoju.   Czy mogę zapytać 1) Jakie są typowe oczekiwane prędkości Internetu, zważywszy, że mój dom jest raczej stary (ostatnio odnowiony i okablowanie krosowe do pomieszczeń przerobionych około 15 lat temu)? (Przydałyby się też prędkości, których doświadczyłeś używając MoCA)   2) Czy MoCA jest legalny? Ponieważ nie widzę wielu osób korzystających z tej technologii na forum.   3) Czy wpłynie to na mój sygnał telewizji kablowej Starhub? (Czy potrzebuję rozgałęźników czy tego typu?)   Dzięki!
Reply
#2

nie sądzę, że ktoś tutaj może odpowiedzieć. można przejść na forum SNB 2, poszukaj odpowiedzi.
Reply
#3

Może odnosić się do tego wątku ... ale to starsza wersja, jeśli się nie mylę: MoCA Ethernet over Coax Adapters
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)