mio Voice z LinkSys SPA-3102
#1

Czy ktoś z powodzeniem wykorzystał mio Voice za pomocą urządzenia LinkSys SPA-3102 ATA? Czy są wymagane jakieś specjalne ustawienia? Testowałem to w domowej sieci podłączonej do SingNet i nie udało mi się.   Użyłem mio Voice przez Linphone na telefonie z Androidem, używając wifi w sieci domowej podłączonej do MaxOnline i działa dobrze.   Dzięki za pomoc.
Reply
#2

Jesteście w stanie uzyskać ustawienia sip dla głosu mio? OT: ktoś z ustawieniami głosu sip m1?
Reply
#3

Wyjąłem SPA z chłodni. Włącz to. I nagle działa dobrze dla połączeń wychodzących. Przychodzące mogą dzwonić i odbierać połączenia, ale nie mają żadnego połączenia głosowego. Być może porty nie są przekazywane dla RTP.
Reply
#4

zuoom napisał: Jesteście w stanie uzyskać ustawienia sip dla głosu mio? OT: ktoś z ustawieniami głosu sip m1? mio Voice proxy to po prostu voip.singtel.com, a dane uwierzytelniające to Twój 6-cyfrowy numer telefonu do nazwy użytkownika i hasło, które pochodzi od pierwszej litery z SingTel. Jeśli nie możesz go znaleźć, zadzwoń pod numer 1688 i zapytaj. O ile mi wiadomo, nie ma samopomocy użytkownika, aby zmienić hasło. Powiedziano mi, że nie możesz używać własnych klientów SIP dla M1.
Reply
#5

na górze TS config, SIP Tab, zmień SIP T1 = 1, RTP Packet Size = 0.02, zmiana planu połączeń (dla szybszego połączenia połączeń) (<00:> xx.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)