2Wire 2701HGV -E aka mio Box
#1

Pozwala zakładać tu wszystkie informacje na temat okna mio
Reply
#2

Gotton to około 1,5 tygodni temu , nie miał czasu , aby spróbować tej pory Zasilacz zmiany Liao , miejmy nadzieję dosn't nie łatwo, jak poprzednio. Jednak stało się ogromny murowany ! Jeden, który odbywa się bardziej aktualne , że poprzednia . 12V 2.2A porównaniu do 5.1V 2A W każdym razie, że niektórzy ludzie mogą być szczęśliwi wiedzieć o pogłoskach . Port Broadband na pudełku mio jest rzeczywiście działa port WAN przecież . Mogą migrować nad do Starhub i nadal go używać
Reply
#3

otrzymywałem kopalni ostatni poniedziałek i poszedł na cmentarz na 2 raz zasilania. get it otrzymuje od agenta , a teraz zbierania kurzu w moim spiżarnia ... hehheee , powodzenia .
Reply
#4

SatelliteM200 napisał: otrzymywałem kopalni ostatni poniedziałek i poszedł na cmentarz na 2 raz zasilania. get it otrzymuje od agenta , a teraz zbierania kurzu w moim spiżarnia ... hehheee , powodzenia . musi zostały zaniechane , zanim prawda ??
Reply
#5

liangtam napisał: musi zostały zaniechane , zanim prawda ?? nie jestem pewien, ale pole wyglądają w porządku dla mnie . I nie upuścić go .. może Całe szczęście . podczas mojej 1. set -up , zauważam prędkość zawsze nieregularne , gdy użyłem narzędzia singnet pomocy przetestować 1M i 3M prędkość pobierania , ale mój stary modem ( SpeedTouch 511e ) podłączony do routera bezprzewodowego dał mi dość spójną prędkość w porównaniu do 2Wire jednym ...
Reply
#6

Poprawa: Mniej " tick " szum podczas przełączania .. Istniejące problemy kupił ponad nadal ... NAT wielkość stołu , na przykład Zacytować: Tabela sesji 910/1024 dostępny, 0/512 wykorzystywane w sesjach przychodzących : 1K limit stołu . Nadal powolne ładowanie, interfejs WWW . Niedobór cecha: DDNS Każdy wan add on ?
Reply
#7

Wygląda całkiem miły ... haha mój HGV - 2 zaczyna zbierać ALR pyłu -_- zamiar recontract końca tego roku
Reply
#8

Kopalnia pracuje od początku sierpnia , ale dla typu 10Mbps . Do tej pory tak dobrze i nie ma problemu ogrzewania , ponieważ kładzie się na dobrej okolicy wentylacyjnego. Przedstawiamy YouTube jest doskonale o.k i dobre dla gry online , gdyż nie ma w ogóle otuliny .
Reply
#9

@ Liangtam ... Teraz dostał pudełko MIO, nie ma potrzeby , aby ktokolwiek oszczędzić żadnej . Większość, jeśli nie wszystkie 2Wire ponieważ tylko 1800HG ma stosunkowo niewielką NAT ( 1024 ) tabeli.
Reply
#10

Nie miałbym nic przeciwko , jeśli ludzie chcą oddać ich " wściekły, sfrustrowany " zestawy Do tej pory nadal może utrzymywać 0 odłączony , ale wciąż nierozwiązanych problemów z SingTel zamiast 2Wire .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)