Kompatybilność z Comtrend Powerline i Aztec
#1

Obecnie mam parę adapterów Comtrend Powerline 9021 od Singtel. Zamierzam dodać trzeci punkt, aby zwiększyć zasięg internetu w domu.   Próbowałem Aztech HE106E, ale okazało się to niezgodne z Comtrends. Czy ktoś może zasugerować
Reply
#2

Comtrend opiera się na rozwiązaniu UPA, które jest nieważne. Możesz sparować z nim kolejny Comtrend, D-Link DHP-300 (już nie na rynku detalicznym), linię Netgear HDX.
Reply
#3

Mam parę dobrych warunków pracy comtrend za 80 $ samodzielnie zbierać w Clementi. zadzwoń teraz do Lionela 97950066
Reply
#4

liangtam napisał: Comtrend opiera się na rozwiązaniu UPA, które jest nieważne. Możesz sparować z nim kolejny Comtrend, D-Link DHP-300 (już nie na rynku detalicznym), linię Netgear HDX. Jeśli więc zdecyduję się na kompletną zmianę wyposażenia, aby zapewnić przyszłe połączenia z przyszłymi sieciami, co jest dobrą alternatywą, aby zmienić obecne wtyczki Comtrend?
Reply
#5

wejście do guzika
Reply
#6

Zainstaluj kabel Ethernet, potwierdź przyszłość.
Reply
#7

zainstaluj kabel CAT 6 i jego przyszły dowód na twój czas życia. Zainstaluj kabel CAT 7 i możesz go używać do ukończenia szkoły średniej przez twoje wielkie dziecko.
Reply
#8

Abhinav87 napisał: Obecnie mam parę adapterów Comtrend Powerline 9021 od Singtel. Zamierzam dodać trzeci punkt, aby zwiększyć zasięg internetu w domu. Próbowałem Aztech HE106E, ale okazało się to niezgodne z Comtrends. Czy ktokolwiek może sugerować / doradzać jakie adaptery Powerline będą działać z moją obecną konfiguracją Comtrends? Czy będzie łatwiej / sensowniej zmienić obecną konfigurację za pomocą nowego sprzętu, a jeśli tak, to co jest kompatybilne z dekoderem Singtel MIO i modemem? Z góry dziękuje za twoją pomoc! Czy w końcu rozwiązałeś ten problem; Zrobiłem 3/4 punkt z comtrend .. Jeśli jeszcze potrzebujesz rozwiązania, po prostu ping. Z przyjemnością podzielę się moim doświadczeniem ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)