Dziwny, dymny zapach - który fragment.
#1

Mam dziwny zapach wydobywający się z jednego z moich otworów na skrzynki, w którym mam podłączony wentylator wyciągowy.   Większość moich części do komputera jest nowością poza harddisk, psu i kilkoma fanami. Jakie jest prawdopodobieństwo, że fan lub hdd zostanie oszukany?   Sprawdziłem nagłówki psu i główny przewód zasilania. Wyglądają dobrze dla mnie
Reply
#2

jeśli jesteś cholernie wolny, odłącz gpu
Reply
#3

Czy próbowałeś kilka razy (włączać i wyłączać), żeby to wąchać?
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Czy próbowałeś kilka razy (włączać i wyłączać), żeby to wąchać? Tak. Nadal nie wiadomo, gdzie jest źródło. Być może trzeba przejść proces eliminacji.
Reply
#5

AnTiLooP napisał: Tak. Nadal nie wiadomo, gdzie jest źródło. Być może trzeba przejść proces eliminacji. Odłącz źródło zasilania i wyłącz psu Liao ... Sprawdź fizyczny mobo dla nadętych czapek i odłącz ursu psu. Spróbuj przeskoczyć tylko na początek, aby sprawdzić, czy działa.
Reply
#6

Zwolnienia normalne. Śmierdzi z powodu chemikaliów używanych na tablicach. Czasami trzeba się go pozbyć. Jeśli twój zasilacz jest nowy, powinien też śmierdzieć.
Reply
#7

seekaliao napisał: Zwolnienia normalne. Śmierdzi z powodu chemikaliów używanych na tablicach. Czasami trzeba się go pozbyć. Jeśli twój zasilacz jest nowy, powinien też śmierdzieć. Mój psu ma około 3-4 lat. Nie uważam też, że to mobo lub gfx, ponieważ wszystkie zostały ostatnio usunięte.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)