Nie można zainstalować (zatrzymane na niebieskim logo, bez obracającego się koła) i B
#1

Nie można zainstalować (zatrzymane na niebieskim logo, bez obracającego się koła) i BIOS
Reply
#2

Czy zaktualizowano BIOS, aby obsługiwał Kaby Lake? Zakładam, że próbujesz zainstalować Win 10, a nie Win 7.
Reply
#3

Koenig168 napisał: Czy zaktualizowano BIOS, aby obsługiwał Kaby Lake? Zakładam, że próbujesz zainstalować Win 10, a nie Win 7. Przepraszam, ale jak mogę to sprawdzić? Jeśli udało mi się wejść na ekran BIOSu, nie przypominam sobie, żeby zobaczyć BIOS aktualizacji lub coś takiego. Ale udało mi się zobaczyć procesor i pamięć RAM. Próbowałem zainstalować zarówno wygrać 8 i 10 faktycznie.
Reply
#4

chemipro napisał: Przepraszam, ale jak mogę to sprawdzić? Jeśli udało mi się wejść na ekran BIOSu, nie przypominam sobie, żeby zobaczyć BIOS aktualizacji lub coś takiego. Ale udało mi się zobaczyć procesor i pamięć RAM. Próbowałem zainstalować zarówno wygrać 8 i 10 faktycznie. Możesz zobaczyć numer wersji BIOS na ekranie BIOS. Spróbuj przeszukać Internet w poszukiwaniu wersji BIOS systemu MB i sprawdź, czy twoja wersja jest kompatybilna z Kaby Lake.
Reply
#5

Koenig168 napisał: Możesz zobaczyć numer wersji BIOS na ekranie BIOS. Spróbuj przeszukać Internet w poszukiwaniu wersji BIOS systemu MB i sprawdź, czy twoja wersja jest kompatybilna z Kaby Lake. Z mojego tłumaczenia google obsługuje jezioro Kaby, a ekran bios pokazał procesorowi również jezioro Kaby.
Reply
#6

W tym momencie chciałbym przetestować wadliwy sprzęt. Zakładam, że nie masz do tego części zamiennych. Jeśli tak jest, możesz wypróbować Nigela na Sim Lim Square [SIC] Nowy narożnik ustawień dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ IIRC nie pobiera opłat, ale wypłaca mu pieniądze kopi na swój czas.
Reply
#7

ile zapłaciłeś za platformę?>
Reply
#8

300 dolarów za mieszkanie.
Reply
#9

fizyk napisał: 300 dolarów za mieszkanie. To jest po stronie najwyższych partii Chin.
Reply
#10

Koenig168 napisał: To jest po stronie najwyższych partii Chin. Też tak myślę - bo widziałem coś podobnego na karuzeli kilka tygodni temu. chyba że jego inny sprzedawca
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)