Pomóż proszę problemy z Ethernetem - nowy komputer
#1

Nie mogę połączyć się z siecią Ethernet. Mówi niezidentyfikowana sieć, a kiedy to rozwiążę, to msg, że "ethernet nie ma prawidłowej konfiguracji IP" próbował ponownie uruchomić modem i nie udało się naprawić problemu   Kabel lan jest podłączony z mojego modemu prosto do komputera.
Reply
#2

Mrdespo napisał: Nie mogę połączyć się z siecią Ethernet. Mówi niezidentyfikowana sieć, a kiedy to rozwiążę, to msg, że "ethernet nie ma prawidłowej konfiguracji IP" próbował ponownie uruchomić modem i nie udało się naprawić problemu Kabel lan jest podłączony z mojego modemu prosto do komputera. czy próbowałeś najpierw zadzwonić do ISP, żeby sprawdzić?
Reply
#3

xtractor napisał: czy próbowałeś najpierw zadzwonić do ISP, żeby sprawdzić? Sprawdź co? Moje wifi działa
Reply
#4

Mrdespo napisał: Sprawdź co? Moje wifi działa Musisz zapytać ich, czy nawet włączyli DHCP. Czy twoja sieć Wi-Fi jest bezpośrednio podłączona do modemu, czy łączysz się z routerem? Po zmostkowaniu podłącz kabel LAN do routera.
Reply
#5

Mrdespo napisał: Sprawdź co? Moje wifi działa shld powiedziałem, że ... czy próbowałeś zaktualizować sterownik lan z CD?
Reply
#6

xtractor napisał: shld powiedziałem, że ... czy próbowałeś zaktualizować sterownik lan z CD? Och, mam płytę CD, ale nie czytnika CD. Czy powinienem przejść do trybu online i pobrać sterownik? Zakładałem, że sterowniki zostaną zainstalowane równo z oknami. Nie dopuściłem do tego, by moje okna były zamknięte
Reply
#7

Rashkae napisał: Musisz zapytać ich, czy nawet włączyli DHCP. Czy twoja sieć Wi-Fi jest bezpośrednio podłączona do modemu, czy łączysz się z routerem? Po zmostkowaniu podłącz kabel LAN do routera. Modem prosto do komputera. Czy to możliwe, ponieważ zainstalowany został sterownik iduhwv?
Reply
#8

Mrdespo napisał: Och, mam płytę CD, ale nie czytnika CD. Czy powinienem przejść do trybu online i pobrać sterownik? Zakładałem, że sterowniki zostaną zainstalowane równo z oknami. Nie dopuściłem do tego, by moje okna były zamknięte jeśli nie możesz surfować po sieci, jak zamierzasz zainstalować sterownik ... sterownik LAN znaleziony na stronie CD lub producenta lub zapisać go na thumbdrive przykład dla Asus Board Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

TS, którego ISP i modem używasz?
Reply
#10

Musisz użyć innego komputera i dl swojego sterownika mobo lan do pendrive'a, a następnie zainstalować na swoim nowym komputerze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)