Ktoś doświadcza przerywanego dropowania internetu i stinktel?
#1

Witam wszystkich dla tych, którzy używają włókna Sinktel doświadczenie spadek internetu lub dc, jak również linii domowej nie może dzwonić w nocy?   Esp, którzy mieszkają w zachodniej części?   Muszę zadzwonić do tych techników z Sinktel przez 2 dni w tym samym czasie ....   zrestartował lub 3, jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnego połączenia
Reply
#2

ZrE0_Cha0s napisał: Witam wszystkich dla tych, którzy używają włókna Sinktel doświadczenie spadek internetu lub dc, jak również linii domowej nie może dzwonić w nocy? Esp, którzy mieszkają w zachodniej części? Muszę zadzwonić do tych techników z Sinktel przez 2 dni w tym samym czasie .... zrestartowałem
Reply
#3

Henry Ng napisał: Zadzwoń do pomocy ST, aby poprosić o wsparcie na miejscu. zadzwoniłem, ale oni mówią, że moje problemy nie są tak duże i jak dotąd nikt w mojej okolicy nie narzeka na to ... i mówią, że nie widzą żadnych problemów z ich strony, i mówią nawet, jeśli wysyłają technika i nie ma problemu na miejscu zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do inspekcji.
Reply
#4

użyj google dns 8.8.8.8
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: zadzwoniłem, ale oni mówią, że moje problemy nie są tak duże i jak dotąd nikt w mojej okolicy nie narzeka na to ... i mówią, że nie widzą żadnych problemów z ich strony, i mówią nawet, jeśli wysyłają technika i nie ma problemu na miejscu zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do inspekcji. sprawdziłeś i zweryfikowałeś, czy nie jest to twój komputer PC
Reply
#6

Twoja linia domowa jest połączona z ONT lub routerem? Jeśli jest podłączony do ONT, poproś o odrodzenie profilu przez Singtel, jeśli nadal występują problemy, poproś o zastąpienie ONT. Czy obserwowałeś również światła ONT, gdy połączenie spadnie? Czy światło PON jest stabilne lub miga?
Reply
#7

localITguy napisał: sprawdziłeś i zweryfikowałeś, czy nie jest to twój komputer PC
Reply
#8

jury_pack napisał: Twoja linia domowa jest połączona z ONT lub routerem? Jeśli jest podłączony do ONT, poproś o odrodzenie profilu przez Singtel, jeśli nadal występują problemy, poproś o zastąpienie ONT. tak, moja linia telefoniczna jest teraz podłączona do ONT. i co jest reporvison na profilu?
Reply
#9

Zer0 Cha0s napisz: do mojej linii telefonicznej podłączonej teraz do ONT. i co jest reporvison na profilu? Możesz zadzwonić do Singtel, aby to zrobić, opróżnią ustawienia ONT i przeładują je.
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: Witam wszystkich dla tych, którzy używają włókna Sinktel doświadczenie spadek internetu lub dc, jak również linii domowej nie może dzwonić w nocy? Esp, którzy mieszkają w zachodniej części? Muszę zadzwonić do tych techników z Sinktel przez 2 dni w tym samym czasie .... zrestartowałem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)