Singtel Mesher nie ma internetu
#1

Oto, co zrobiłem, aby skonfigurować. 1. Połącz oba meshety do mojego routera singtel za pomocą kabla ethernetowego przez około 10 minut 2. Umieścił je w wyznaczonych miejscach (w tym momencie dioda 2.4Ghz i 5GHz jest zielona) 3. Podłączyłem mój komputer do routera singtel (nigdy nie łączę się z mesherem, ponieważ ciągle mylę hasło, mimo że podążałem za hasłem na spodzie urządzenia) 4. Udał się do http:
Reply
#2

Czy uważasz, że jest błąd w punkcie danych? Brak dostępu do Internetu może być błędem połączenia. Ponieważ mój wydaje się podobny problem. Oczekiwanie na wykonawcę ISP w celu sprawdzenia punktu danych do wydania. Ponieważ router nie jest uszkodzony, należy potwierdzić bezpośrednie połączenie z głównym routerem i ONT. Podłącz również modem kablowy.
Reply
#3

eric3743 napisał: Czy uważasz, że jest błąd w punkcie danych? Brak dostępu do Internetu może być błędem połączenia. Ponieważ mój wydaje się podobny problem. Oczekiwanie na wykonawcę ISP w celu sprawdzenia punktu danych do wydania. To nie jest całkowicie poza opcją. Ponieważ mój router singtel jest starszy czarny. Dopiero 7 grudnia dostaję nowszy model. Pytanie: czy 1 moduł mesher musi być zawsze podłączony do singtelowej trasy kablem ethernetowym? Czy obie moje jednostki nie muszą być podłączone do routera sintel po fazie inicjalizacji?
Reply
#4

Nie znam siatki. W tej siatce znajduje się wątek pod tytułem NGNB pod forum: "Ktoś używający Singtel Mesh?" Czytanie ostatnich kilku postów w oczekiwaniu na odpowiedź ekspertów tutaj. Możesz też tam publikować, ponieważ istnieje wsparcie dla Singtel.
Reply
#5

theiswar98 napisał: To nie jest całkowicie poza opcją. Ponieważ mój router singtel jest starszy czarny. Dopiero 7 grudnia dostaję nowszy model. Pytanie: czy 1 moduł mesher musi być zawsze podłączony do singtelowej trasy kablem ethernetowym? Czy obie moje jednostki nie muszą być podłączone do routera sintel po fazie inicjalizacji? Jedna jednostka musi być podłączona do routera za pomocą kabla. Ponadto nie można umieścić podłączonego urządzenia zbyt blisko routera, chyba że router ma wyłączone wifi. Jeśli nie możesz się z nim połączyć, zresetuj go jako cały system i poczekaj, aż ponownie się sparuje. Nie podłączaj jednocześnie 2 urządzeń do routera za pośrednictwem kabla, chyba że tryb ap został zastosowany. Upewnij się również, że wersja oprogramowania układowego obsługuje tryb ap i jest najnowsza.
Reply
#6

Translating...
Reply
#7

theiswar98 napisał: Oh **** Myślę, że przypadkowo skonfigurowałem je jako AP. Wow, jeśli muszę mieć 1 urządzenie zawsze podłączone do routera, czy to nie jest celem routera, który ma samo wifi? Czy coś tu brakuje? Cześć thisiswar98, Jedna z urządzeń WiFi Mesh musi być podłączona do routera, ponieważ zapewnia funkcję routingu dla wszystkich urządzeń podłączonych do sieci domowej. Możesz również wyłączyć Wi-Fi na routerze, aby zminimalizować przekrwienie sieci Wi-Fi, ponieważ urządzenia Mesh mogą pokryć Twój dom WiFi i zapewnić funkcje sterowania AP, dzięki czemu możesz poruszać się bez rozłączania, jak w przypadku zwykłego przedłużacza Wi-Fi.
Reply
#8

Translating...
Reply
#9

suchy teletubby napisał: Wygląda na to, że siatka nie integruje tego dobrze z ekosystemem SingTel. Czy nie jest to standard przemysłowy?
Reply
#10

Translating...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)