czy ten Mcafee jest prawdziwy czy fałszywy?
#1

Czyściłem aplikację Windowsa przyjaciela i zauważyłem, że powyższa ikona McAfee ma inny kolor niż wszystkie inne ikony McAfee, które widziałem. Kiedyś korzystałem z AVG i nie znam dobrze produktów McAfee.   Czy to prawda, że McAfee używa dwóch różnych ikon obok siebie? A może to jeden z nich zamiast wirusa? Czas instalacji to ten sam dzień.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Przepraszam za repost.
Reply
#2

Obie są osobną aplikacją, Mcafee Internet Security to pakiet antywirusowy drugi Mcafee Security Scan Plus jest w rzeczywistości skanerem szkodliwego oprogramowania przeglądarki zwykle instalowanym razem, gdy zapomnisz odcyfrować ten opcjonalny skaner podczas instalacji Adobe Flash. Jeśli masz program antywirusowy, możesz odinstalować skanowanie zabezpieczeń i tak czy inaczej nic nie robi dla tego, co wiem.
Reply
#3

Dziękuję Ci. techidiot napisał: Obie są osobną aplikacją, Mcafee Internet Security to pakiet antywirusowy drugi Mcafee Security Scan Plus jest w rzeczywistości skanerem szkodliwego oprogramowania przeglądarki zwykle instalowanym razem, gdy zapomnisz odcyfrować ten opcjonalny skaner podczas instalacji Adobe Flash. Jeśli masz program antywirusowy, możesz odinstalować skanowanie zabezpieczeń i tak czy inaczej nic nie robi dla tego, co wiem.
Reply
#4

mylić, by powiedzieć, czy jest fałszywy czy prawdziwy
Reply
#5

alanwade123 napisał: mylić, by powiedzieć, czy jest fałszywy czy prawdziwy Mój przyjaciel zapłacił za McAfee. Ale różnica w ikonie sprawiała, że się martwił. W zasobniku systemowym McAfee Internet Security wygląda ciemniej. Na liście programów jest to jasny kolor. Trudno sobie wyobrazić, że taka firma, jak McAfee, popełnia taki błąd.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)