Zaufany magazyn aparatu w SLS?
#1

Witam, poszedłem do simlim, aby zapytać o a6500 sony lustrzany aparat, 1 sklep na 1 piętrze, daj mi naprawdę dobrą cenę 1740 $, gdzie cena fr sony wynosi 1.999 $. Nazwa sklepu naprawdę nie wiem, wiem tylko, że znak ma imię Sony.   Czy to jest bezpieczne? Obawiam się, że kamera została odświeżona. Ktoś kupuje od sls? Proszę skomentuj Dzięki
Reply
#2

Alan Photo in sim lim sq. Okres. Zapomnij o reszcie sklepów z aparatami fotograficznymi. Jeśli umrzesz, potrzebujesz drugiego, zorientuj zdjęcie na poziomie 6.
Reply
#3

ragnarok95 napisał: Alan Photo in sim lim sq. Okres. Zapomnij o reszcie sklepów z aparatami fotograficznymi. Jeśli umrzesz, potrzebujesz drugiego, zorientuj zdjęcie na poziomie 6. Zdjęcie Alana, jest najtańsze lub zaufane?
Reply
#4

ifrnndo napisał: Zdjęcie Alana, jest najtańsze lub zaufane? Cóż, jeśli jest niezaufany, to cię posieka, więc jest również zaufany w pewnym sensie
Reply
#5

ifrnndo napisał: Zdjęcie Alana, jest najtańsze lub zaufane? Zaufany i niezawodny, ten musisz użyć ust, aby się przekonać.
Reply
#6

dla SLS, zwykle udaje się do Alana Photo (L1) i Orient Photo (L6). Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Ah_keong napisał: dla SLS, zwykle udaje się do Alana Photo (L1) i Orient Photo (L6). Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zgłoszono o spamowaniu i reklamie
Reply
#8

5star_pundit napisał: Zgłoszono o spamowaniu i reklamie dziki. Nie jestem powiązany ani nie posiadam żadnych akcji z tych dwóch spółek. ani nie otrzymuję żadnej prowizji. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Wolę moje doświadczenie w TK Foto.
Reply
#10

Zwykle sięgam do TKFoto MScolor Zdjęcie Alana ktokolwiek daje najlepszy, dostań moją ofertę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)